Головна TV

Леся Нікітюк випустила пісню про Херсон та Крим

Ведуча «Le Маршрутки» та «Пари на мільйон» (Новий канал) заспівала про Херсон, Донеччину, Луганщину та Крим і посміялася з кремля.

Леся Нікітюк продовжує радувати шанувальників хітами! Її пісні «Цей сон» та «Сіла птаха» вже стали вірусними. І ось новинка від ведучої проектів «Le Маршрутка» та «Пара на мільйон», які показує Новий канал! Леді Ле випустила короткий трек «Тільки тільки».

За основу вона взяла музику з пісні Софії Ротару «Только этого мало», а нові слова написав автор попередніх хітів Леді Ле Михайло Мартинюк. У жартівливій композиції телеведуча згадала звільнені з-під окупації Херсон, Донбас, Луганськ і Крим. Також зірка посміялася з кремля,  зазначивши, що коли на ньому встановлять тризуб, то українцям все одно цього буде недостатньо.

– Україна ніколи й нікому не віддасть своє! Всі окуповані міста дуже скоро повернуться додому! – ексклюзивно прокоментувала вихід пісні Новому каналу Леся Нікітюк. – Українці – це народ з великими амбіціями, тому нам завжди хочеться трішки більше. Про це моя нова пісня. Херсон, з поверненням додому! Донеччина, Луганщина, Крим – до скорої зустрічі!

Дивіться проект «Пара на мільйон» із Лесею Нікітюк та Ромою Міщеряковим щопонеділка о 20:00 в ефірі Нового каналу! А проект «Le Маршрутка» Новий канал покаже з 5 грудня!