Головна TV

Lida Lee розповіла про власну трансформацію під час війни

За лаштунками програми «Блокпост шоу»  на каналі «Дім» співачка Lida Lee розказала, як змінила її повномасштабна війна та чому не виїхала з України.  Lida Lee стала переможницею другого випуску програми «Блокпост шоу». Артистка переконана, що саме для таких проектів зараз зірковий час, адже пізнання нашої історії, нашого родоводу сьогодні як ніколи на часі.

«Це дуже крутий проект! – не стримуючи емоцій каже Lida Lee. – Мені дуже сподобалося, шкода, що  не було коробки передач [в автомобілі] у нас, а то б ми ще і поїхали».

Війна Lida Lee, як і кожного українця, докорінно змінила. «За час війни я повністю перейшла на українську мову, а це було нелегко», – зізнається співачка, яка навчалася в російськомовній школі.

«Я дуже люблю українську мову, але сказати, що я нею вільно володіла – ні. І саме війна все змінила. Адже раніше я навіть боялася давати інтерв’ю українською мовою. Я переживала, що мій словниковий запас не такий великий. А тепер я говорю вільно і з кожним днем я намагаюся більше читати, більше дивитися фільмів українською, для того, щоб вже вільно і досконало розмовляти», – розповідає Lida Lee.

Повномасштабне вторгнення змінило життєві пріоритети артистки. «Те, що я повністю перейшла на українську мову, стосується і моєї творчості: я почала писати пісні українською. Якщо до війни я це все відкладала в шухляду, і нікому не давала слухати, зараз я відчуваю якусь силу в собі. А ще я зрозуміла, що черпати натхнення можна не лише у творчості, а й з волонтерства», – зізнається Lida Lee.

Перші чотири місяці співачка жила у Вінниці і допомагала нашим військовим. «У нас був маленький волонтерський штаб, де ми відшивали плитоноски. І ці перші місяці я жила повністю без музики, тому що не могла і не хотіла. Нічого не творилося всередині мене. Але завдяки волонтерству я відчувала дуже багато сили, особливо, коли ти розумієш, що ці жилети принесли користь нашим бійцям, нашим хлопцям. Раніше на першому місці у мене стояла завжди лише робота: спочатку там все має бути гаразд, а потім я вже знаходила час на сім’ю. А зараз все трішки по-іншому: спочатку – близькі, рідні, є кохані люди, з якими хочеться спілкуватися і приділяти їм якомога більше часу. Я почала розуміти, що сьогодні є життя, а завтра його може не бути», — підкреслила Lida Lee.

Для себе зірка прийняла рішення залишатися в Україні: «Були різні варіанти: поїхати, будувати кар’єру, сім’ю, але я лишаюся тут. Я хочу все це проходити разом з країною, і бачити це своїми очима».

Дивіться «Блокпост шоу» щосуботи о 20:15 на каналі «Дім», а також на сайті та на YouTube-майданчику «Дім».