Головна Культура

Лідер гурту Karta Svitu Іван Марунич: Мій найближчий друг віддав життя за те, щоб я міг жити

У новому випуску подкаста “Олега френди”, який виходить на YouTube-сторінці каналу “Дім”, Олег Борисов поспілкувався з відомим блогером, ведучим, солістом гурту Karta Svitu Іваном Маруничем. Артист поділився своїми думками про те, чи можливо переконати людей, які досі підтримують росію та яким він бачить майбутнє України, а також відверто розповів про свою велику втрату на війні. 

Відомий блогер і музикант Іван Марунич зізнається – з початку повномасштабної війни в Україні точно знав, що залишиться вдома і підтримуватиме свою країну всіма силами. За цей важкий рік артист презентував чимало пісень, давав концерти і підтримував свій народ. Розчаровує музиканта лише одне – українці, які досі не визначилися з тим, кого вони підтримують, або й досі дивляться у бік ворожої держави.

“Якщо вже ракети над будинками не допомогли людям усвідомити причини і наслідки подій в Україні, не кажучи про те, що за цей час можна було б заглибитись в історію, дізнатися про події минулих сторічь, зокрема останніх ста років. Якщо вже це не виходить, то не знаю, що цим людям може допомогти змінити своє бачення подій життя, безпеки та адекватності. Але це великий виклик для держави, для українців, тому що це питання безпеки нашого народу, який зараз бореться за виживання та існування”, – розповів соліст гурту Karta Svitu Іван Марунич у подкасті “Олега френди”.

Ціна свободи дійсно висока. Іван Марунич знає про це не з розповідей, а з життя, адже сам втратив на війні найкращого друга – Максима Мединського, з яким товаришував 16 років.

“Він ходив на мої концерти і вселяв у мене нове натхнення. Ця історія назавжди залишиться рубцем на серці і зараз я розумію, що маю написати пісню, яка буде присвячена конкретно його памʼяті. Це моя місія сьогодні, але я не можу зробити її погано або на 50% можливостей – вона буде якісною! – коментує артист. – Це лише одна доля людини, яка залишила на мені слід. У Макса залишилась прекрасна дружина, донька, чудова сім’я. І виходить, що мій найближчий друг віддав життя за те, щоб я міг жити. Не знаю, настільки правильно це звучить, але так є, я це так відчуваю”.

Такі історії, на жаль, не одинокі. Так як Іван Марунич ще до початку повномасштабного вторгнення нерідко бував з концертами у військових, добре знав багатьох героїв України. Частини з них вже немає з нами. Тому, навіть незважаючи на те, що соліст гурту Karta Svitu є творчою особистістю, зізнається – зараз має сильне почуття ненависті та жагу помсти.

Крім того, в інтерв’ю Олегу Борисову музикант розповів, яким бачить майбутнє України:

“Я оптиміст! Я вирішив, що створюватиму в своїй голові лише найкращі сценарії. Перемога буде за Україною! Ми станемо центром нового світу економічного, культурного – я про це мрію і хочу побачити це ще в молодому віці. Звісно, хочу, щоб це сталося найближчим часом, але тут треба бути реалістом і розуміти, що це тривалий шлях і, на жаль, попереду нас очікують сумні новини, які теж треба вміти приймати”, – поділився Іван Марунич.

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції