Головна TV

Лідер гурту Probass ∆ Hardi: Зранку ми на студії пишемо треки, а з полудня — волонтеримо

Гостем програми “Ранок Вдома” на каналі “Дом” став лідер гурту Probass ∆ Hardi Артем Ткаченко. У відвертому інтервʼю з Іриною Хоменко та Дмитром Слівним музикант розповів про волонтерство та роботу під час війни, а також презентував новий трек “Нація незламних”.

Лідер популярного гурту Probass ∆ Hardi зізнається – рік війни для нього, як і для всіх українців був надзвичайно складним. Музиканти усіма силами намагалися допомогти своїй країні, навіть незважаючи на те, що в перші місяці війни ледь не здалися самі:

“Коли почалось повномасштабне вторгнення, ми думали, що перестанемо писати музику. Команда вважала, що це не на часі. Потім люди почали писати нам історії, пов’язані з нашими треками. Зокрема, про те, як під наші треки виїжджали з окупації. Тоді ми вирішили, що не припинемо писати музику. Тож, з часом у нас з’явився певний графік: зранку ми на студії пишемо треки, а з полудня — волонтеримо. Саме за треками можна прослідкувати все, що ми відчували та пережили минулого року”, – розповів Артем Ткаченко у програмі “Ранок Вдома”.

Хлопцям вдалося взяти себе в руки та проробити надзвичайну роботу: допомагати переселенцям, давати благодійні концерти, передавати кругленькі суми на підтримку ЗСУ і підтримувати українців.

“Наприкінці року ми подалися у тур університетами України. 15 міст об’їздили: Суми, Харків, Рівне, Одеса. Ми поставили собі за мету зібрати кошти на ЗСУ та подякувати нашим студентам, які залишилися в країні, будують тут кар’єру, створюють сім’ї й готові відбудовувати Україну. Врешті нам вдалося, за допомогою ще й наших партнерів, зібрати 350 тисяч гривень. Суму розподілили між різними підрозділами, в основному на закупівлю техніки”, – поділився музикант.

Ба більше, під час таких концертів, артисти залишалися з ночівлею в гуртожитках і робили це навмисно:

“Ми це, звісно, робили для економії грошей, щоб більше зібраних коштів передати ЗСУ. Загалом у турі нас було семеро. Звісно були міста де не так виступати хотілося, як послухати місцевих жителів. Наприклад, Суми й Харків не вірили в те, що до них приїхали з концертом, а ми просто хотіли молоді сказати: “Дякую!” – зауважив артист.

Крім того, в ефірі каналу “Дом” музикант презентував новий трек гурту “Нація незламних”.

“Це новенька пісня, ексклюзив. Ви перші його почуєте. Взагалі це історія про те, що нація — це захист. Тобто бути нацією — це бути захищеними. Українцям не можна зараз сваритися, тільки об’єднуватися і бити ворога”, – коментує лідер гурту Probass ∆ Hardi.

Дивіться “Ранок Вдома” на каналі “Дом” з понеділка по п’ятницю з  07:00 до 09:30, у суботу та неділю з 07:00 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.