Головна TV

Лідер гурту “ТІК” Віктор Бронюк: Будь-яка війна рано чи пізно закінчується

Відомий музикант, лідер гурту “ТІК” Віктор Бронюк став гостем програми “Ранок Вдома” на каналі “Дом”. У відвертому інтерв’ю з Лілією Ребрик і  Костянтином Октябрським артист розповів, чим намагається бути корисним своїй країні та що радить робити кожному українцю, щоб наблизитись до перемоги.

Віктор Бронюк зізнається – для нього початок війни у 2014 році був дуже важким періодом. Тому у 2022-му він усвідомлював усі ризики й розумів, що наступ буде. Напередодні повномасштабного вторгнення Бронюк поговорив зі своєю родиною, і разом вони склали план дій. А вже пізніше дружина та діти співака поїхали в безпечне місце. Сам він залишився з друзями й з перших днів долучився до гуманітарної роботи, намагався не опускати руки і бути корисним Україні та співвітчизникам.

“Звісно, були моменти розпачу, особливо після звільнення Бучі, Гостомеля, Ірпеня. Якраз у той час ми привезли автівки Нацполіції й наші друзі показали фотографії, зі звільнених міст. Там жах, їх не можна було оприлюднити. Емоції, які в той час наповнювали мне — це біль, розпач. Разом із тим, я усвідомив, що треба мобілізувати зусилля і ставати в стрій. Досвід роботи у гуманітарному напрямку в нашої команди був. Починаючи з 2014  року ми займалися збором допомоги на схід, налагоджували логістичні напрями, вміли раціонально використовувати ресурси”, – розповів Віктор Бронюк в ефірі каналу “Дом”.

Крім того, артист продовжує писати пісні, хоча зараз це вдається робити не так часто, адже Бронюк служить у ТрО, а частина його колективу мобілізована. За час війни гурт презентував всього одну пісню “Журавлі”, але вона має потужну історію.

“Одного разу у соцмережах наша землячка, поетеса Анна Осадча скинула мені поему “Присвята загиблому солдату”. Текст так мене зачепив, що згодом з’явилась пісня про журавлів. Це історія про те, якою ціною здобувається перемога. Кожне звільнене українське місто, кожен квадратний метр української землі це, на жаль, чиєсь життя. Багато хто з наших захисників не зможуть зустріти весну, тому що вони залишились там, на полях війни, в тих містах, в степу. Це треба знати й пам’ятати. Раніше багато українців уникали розмов про те, що свободу треба виборювати. Ніхто не хотів навіть думати про це, але факт залишається фактом. Хочеться, щоб наші захисники та захисниці повернулися додому й обняли своїх рідних”, – поділися артист.

Зараз Віктор Бронюк, як і всі українці бажає та чекає одного – нашої перемоги і зазначає – сьогодні кожен має будувати особливі великі плани.

“Сьогодні треба формувати план щодо того, якою буде наша країна після перемоги. Бо будь-яка війна рано чи пізно закінчується. Ми повинні зрозуміти, якою ми бачимо Україну після війни. Щодня Україна показує цілому світові, що тут живуть люди, які люблять свою землю, які готові боротися за свою Батьківщину, віддавати найдорожче. Якщо раніше українців прирівнювали до москалів, то сьогодні вже є розуміння, що українці — це європейська нація, яка має зуби, яка готова постояти за себе та за свою свободу до останнього подиху”, – зауважив лідер гурту “ТІК” у програмі “Ранок Вдома”.

У ефірі каналу “Дом” співак виконав свою пісню “Журавлі” та розповів, що планує концерти на деокупованих територіях Миколаївської та Херсонської областей. Артист також має на меті доставити туди генератори, павербанки, портативні газові плити для приготування їжі та інше. Це його допомога: “Кожен із нас сьогодні може докласти зусиль до перемоги: або гарним словом, підтримкою ближніх, або працею, або гривнею. Це неоціненна допомога, адже велика перемога складається з маленьких”, – коментує Віктор Бронюк.

Дивіться “Ранок Вдома” на каналі “Дом” з понеділка по п’ятницю з  07:00 до 09:30, у суботу та неділю з 07:00 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.