Головна TV

Лілія Ребрик розповіла, як проходить її третя вагітність і розкрила дату пологів

Ведуча проєктів “Ранок Вдома” і “Дочекаюсь” на телеканалі “Дім”, акторка театру та кіно Лілія Ребрик у своєму Instagram поділилася подробицями “цікавого стану” у 42 роки, назвала ймовірну дату третіх пологів і розкрила секрет міцних стосунків із чоловіком Андрієм Диким.

У соціальній мережі телезірка запропонувала підписникам поставити їй цікаві питання і відверто відповіла на них. Найбільше українці цікавилися станом акторки, яка перебуває на 7-му місяці вагітності та секретами стосунків “дикої сімейки”.

Так, одним із перших питань, на які зреагувала Лілія Ребрик, було про дату пологів.

“У березні нас буде пʼятеро. Цікаво, що обидві старші народилися 30 числа: Дика Ді – 30 серпня, Дика По – 30 квітня, Дика … – ??? березня. Але то вже як красуня вирішить”, – написала Лілія Ребрик.

За словами ведучої каналу “Дім”, одним із найпоширеніших питань було про імʼя 3-ї доньки. І хоча один варіант у родини вже є, ділитися ним вони поки не готові.

“Звикаємо, говоримо з нею. Коли зустрінемося – зрозуміємо точно, чи пасує імʼя. І поділюся з вами, обіцяю! Ще треба, щоб всім членам родини подобалося. Це задача з зірочкою”, – прокоментувала артистка.

Поцікавилися шанувальники Лілії Ребрик також її секретами стрункості, на що акторка відповіла:

“Про стрункість я подумаю завтра. А поки що не обмежую себе ні в чому.
Такий стан буває нечасто”.

Проте зірка не раз говорила, що обожнює здорову їжу та і зараз серед усіх ласощів обирає найкорисніше, наприклад, улюбленими солодощами під час третьої вагітності називає печені яблука. Ба більше, на своєму прикладі Лілія Ребрик розвінчала міф про те, що третя вагітність складніша, ніж попередні:

“Дві попередні вагітності у мене був токсикоз всі 9 місяців. А в третій раз, нарешті, на шостому місяці організм дав мені можливість насолодитися вагітністю без токсикозу. Я його приборкала! Так що вже місяць кайфую”.

Наостанок артистка назвала три складові, на яких тримаються їхні міцні стосунки із чоловіком Андрієм Диким – це почуття гумору, пристрасть і повага.