Головна TV

Лілія Ребрик: Саме кохання витягує нас із розпачу і сліз

Популярна акторка, ведуча програм «Ранок Вдома» і “Дочекаюсь” на каналі «Дом» Лілія Ребрик у День закоханих  розповіла, яку роль відводить коханню під час війни, і які історії в програмі “Дочекаюсь” дають їй сили  та віру в майбутнє.

До 14 лютого Лілія Ребрик записала тепле відео для українців, у якому розповіла, наскільки важливим є кохання в цей страшний час, що ми зараз переживаємо. За словами ведучої, за цей «рік випробувань, сліз, розпачу і розлук» розуміння кохання змінилося у більшості людей.

«Це рік, який показав нам, наскільки важливе в житті кохання. Бо коли, як не зараз? Саме кохання дає нам сили, віру, надію. Саме кохання витягує нас із того розпачу і сліз. Саме воно підштовхує нас іще жагучише чекати на Перемогу, бо з Перемогою кожен зможе бути з тим, кого кохає завжди без усіляких “але”», – розповідає ведуча каналу “Дом” Лілія Ребрик.

А зірка дуже добре знає, що таке кохання і не лише з власного життя, а й з історій проєкту «Дочекаюсь», який виходить на каналі «Дом».

«Кохання у багатьох зараз проходить випробування розлукою. Хтось чекає коханого з фронту, в когось рідні за кордоном. Я у своєму проєкті «Дочекаюсь»  стаю свідком таких теплих зустрічей, таких світлих і щемливих історій, коли люди нарешті знову обіймають одне одного, відчувають одне одного. Мені здається, що немає ціннішої миті, коли бачиш ці непідробні емоції. Я вірю, ні, я точно знаю, що той, хто чекає – обов’язково дочекається», – поділилася Лілія Ребрик своїми емоціями.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Телеканал “Дом” (@kanal_dom)