Головна АЗОВ 22

Львів та інші великі міста України вшанували загиблих в Оленівському теракті героїв-азовців

29 липня, у річницю теракту в Оленівці, у Львові рідні захисників Маріуполя спільно з Першим театром провели Реквієм пам’яті загиблих українських військових в Оленівській колонії.

У Бараці №2 Меморіального музею тоталітарних режимів «Територія терору» звучали молитви, вірші й спогади очевидців страшних подій в Оленівці в ніч з 28 на 29 липня 2022 року. Рідні військових ділилися своїми спогадами, а на двоярусних ліжках сиділи діти, ніби символізуючи душі загиблих. І, як наголосив Арсен Дмитрик на псевдо «Лемко», командир першого батальйону бригади «Азов», який вижив після теракту: «Хай навіть пройдуть десятки років, але помста за цей злочин все одно досягне його організаторів». Також у Гарнізонному храмі святих Петра і Павла відбулась молитва за загиблими, а на площі перед храмом відбулася виставка «Герої живі, допоки пам’ять про них жива».

Окрім Львова, масові заходи з ушанування жертв теракту пройшли у Хмельницькому, Тернополі, Запоріжжі та Вінниці, тож висловлюємо щиру усім, хто доєднався до заходів, вшанував пам’ять загиблих та підтримав родини героїв! Пам’ятаємо!

Особливо за сприяння в проведенні заходу у Львові дякуємо:

Перший театр – за плідну та тривалу співпрацю;

Iryna Artymyak – за ідею, організацію, величезну роботу з підготовки та проведення цього заходу;

Dmytro Bartkoff та Юрію Ванджалі – за ваш професіоналізм;

Катерині Кіт – за постійну підтримку нашої львівської азовської родини та усіх наших заходів;

Територія Терору – за можливість провести реквієм саме в цьому місці;

Ользі Гончар та Любові Гоцуляк,

Гарнізонному храму свв. апп. Петра і Павла та о.Тарасу та о.Андрію – за допомогу, спільну молитву та пастирську опіку нашої спільноти;

Львівську міську раду та Управління зовнішніх зв’язків та промоції ЛМР – за професійну та якісну роботу.

@AzovstalFamilies