Головна Кіно

Любов чи афера?: У Каннах відбулася премʼєра тизер-трейлеру авантюрної української комедії «Коли ти вийдеш заміж?»

Тизер-трейлер фільму автора та режисера Олексія Комаровського, створений у копродукції чотирьох країн: України, Словаччини, Хорватії та Латвії, був презентований на кіноринку 77-го Каннського міжнародного кінофестивалю.

«Наша романтично-пригодницька комедія – це фільм-антидепресант, фільм-натхнення. Іноземці вражені нашою унікальною рисою – сміятися й залишатися на позитиві в найважчі часи, транслюючи цим віру й незламність. Можливо, любов і гумор – це наш генетичний код і оберіг, щоб не зламатися. До речі, найдобріші культові новорічні пісні були створені американцями під час Другої світової війни. Мабуть, добро найсильніше проривається саме в темні часи», – розповідає режисер Олексій Комаровський.

Нині знімальний процес в Україні та Хорватії майже завершено.

У картині взяли участь справжні зірки українського кіно: Тарас Цимбалюк, Антоніна Хижняк, а також нове ім’я українського кінематографа – Павло Текучев та хорватські зірки: актор Домагой Янкович та співачка Лідія Бачіч. Головну роль зіграла Наталка Денисенко.


Вона поділилася своїми враженнями: «Цей фільм – ковток свіжого повітря! Як дружина військового і мама, яка залишається в Україні протягом усього часу воєнних дій, мушу визнати, що саме розважальні тб-передачі, кіно та серіали допомагають психіці триматися! Людям життєво необхідні позитивні емоції. Вони дозволяють відпустити напруження й перемкнутися, а нам усім цього не вистачає».

Стрічка «Коли ти вийдеш заміж?» розповідає історію молодої дівчини, яка несподівано опиняється в центрі захопливої закордонної авантюри, пов’язаної з мистецтвом. Фільм занурить глядача у вир позитивних емоцій, кохання та незабутніх мистецьких пригод.


Головна героїня, намагаючись розібратися зі своїми почуттями та зберегти кохання, проходить через низку веселих і напружених пригод. Її подорож сповнена несподіваних поворотів, кумедних ситуацій і романтичних моментів. Це робить фільм легким, цікавим, смішним і по-особливому незабутнім для глядача.

Презентація тизер-трейлеру фільму «Коли ти вийдеш заміж?» відбулася на кіноринку в рамках 77-го Каннського міжнародного кінофестивалю.

«Ми переконані, що якість роботи українських кінематографістів гідна найвищих європейських стандартів, а українська мова має звучати по всій Європі й не лише. Тому фільм реалізований у копродукції на чотири ринки – України, Хорватії, Латвії, Словаччини – та має значний потенціал міжнародної дистрибуції», – ділиться генеральний продюсер картини Андрій Ногін.

Вашій увазі – перший офіційний тизер фільму, який вже встиг викликати неабиякий інтерес серед шанувальників якісного українського кіно.

«Коли ти вийдеш заміж?» – вже зовсім скоро в усіх кінотеатрах України та країнах Європи!

Виробництво українських кінокомпаній FFILMS та IDEAFILMS у партнерстві з UCH, Словаччина, Cinevilla Studio Latvia, MissArt, Хорватія.

Офіційний партнер фільму — 1+1 Media.
Офіційний прокатник в Україні — B&H Film Distribution.

Фільм реалізується винятково коштом приватних інвестицій.