Головна Кіно

«Людина-Павук: Крізь Всесвіт» перевершив касові збори першої частини анімації лише за 12 днів прокату!

Друга частина анімаційного фільму про Людину-Павука Майлза Моралеса обійшла свого попередника лише за 12 днів прокату. Наразі глобальний бокс-офіс стрічки «Людина-Павук: Крізь Всесвіт» досяг 389.9 мільйонів доларів. Тоді як перша частина зібрала за весь період прокату 377 мільйонів доларів.

З цієї нагоди також ділимося цікавими фактами про анімацію:

  • Під час створення міста Нуева-Йорк з Землі-928, де мешкає Міґель О’Хара, американський дизайнер-футурист Сід Мід надихався власними минулими проєктами, а саме: “Той, що біжить по лезу”, “Зоряний шлях”, “Трон”.
  • Образ  Стерв’ятника — одного з найзавзятіших противників Людини-Павука — був натхненний ілюстраціями літальних апаратів Леонардо да Вінчі.
  • Після сутички з Людиною-Павуком Пляма починає випробовувати свої здібності, щоб зрозуміти куди саме його можуть завести плями. Перший всесвіт, який він відвідує, нагадує першу в історії появу Людини-павука в коміксах Amazing Fantasy. Другий світ, у який він потрапляє, повністю складається з LEGO, і ця іграшка здається дуже доречною, враховуючи, що продюсери Spider-Verse, Філ Лорд і Кріс Міллер працювали над франшизою LEGO Movie. Третій вимір, який Пляма відвідує, є найдивовижнішим: лиходій зустрічається віч-на-віч з місіс Чен (Пеґґіі Лу) у її магазині з фільмів про Венома.
  • Режисер стрічки Кріс Міллер підтвердив, що третя частина анімації про Майлза Моралеса стане останньою главою франшизи.
  • Ніколи не пізно відшукати усіх антагоністів Людини-Павука! При перегляді анімаційного фільму зверніть увагу на милі плюшеві версії Доктора Октавіуса та Зеленого Гобліна в ліжечку малої Мейдей.

Дивіться анімаційний екшн «Людина-Павук: Крізь Всесвіт» лише у кінотеатрах!