Головна Культура

МАКС БАРСЬКИХ ВІДТЕПЕР ЗВЕТЬСЯ MICK SUNDAY

Співак Макс Барських вирішив почати нову сторінку свого життя, кардинально змінивши вектор творчості та сценічне ім’я. Артист відтепер зватиметься Mick Sunday та співатиме пісні англійською. І перший його трек має назву  “I Feel Good”. 

“Ця війна принесла великі зміни в моє життя, як і кожного українця. Але водночас вона навчила цінувати рідних та близьких, цінувати життя і час, не відкладаючи свої мрії й бажання на завтра.

Я прийняв рішення створювати майбутнє вже сьогодні й вести вас за собою. Туди, де можливі найсміливіші мрії”, – коментує прем’єру Барських.

“I feel good” – перший трек із майбутнього альбому, над яким співак працював з минулого року. Барських зауважив, що створення нових пісень підтримувало його в найскладніші часи й допомагало виходити з депресивного настрою.

“Чим складніші думки та події, тим яскравіше і світліше народжувалась пісня. У цьому випадку музика працює як броня й проєкція бажань”, – каже Макс.

Макс видалив свою музику з російських платформ і вирішив завойовувати західні.

У кліпі, режисером якого став Алан Бадоєв, Макс показав яскравіе життя, танці і розваги. До речі, в ньому знялася фотографка Соня Плакидюк.

ТАМАРА КУДРЯВЧЕНКО

Джерело: ТАБЛОID