Головна TV

MamaRika i KOLA розповіли, як змінилися за час війни

Відомі співачки MamaRika i KOLA завітали у студію програми “Ранок Вдома” на каналі “Дом”. Під час відвертого інтервʼю з ведучими Іриною Хоменко і Костянтином Октябрським зірки розповіли, як війна змінила їх і виконали першу спільну пісню, яка вже встигла підкорити серця українських меломанів.

Молода виконавиця KOLA зізнається – рік війни вплинув не лише особисто на неї, а і на її творчість. За цей надскладний час вона нарешті зрозуміла – все, чим вона займалася не один рік було не даремним.

“Моє життя змінилося повністю. Я почала все відчувати набагато глибше, стала іншою людиною. Для мене стали ще важливіші такі речі, як простота та людяність. На перший план вийшла саме люди, – зауважує співачка KOLA у програмі “Ранок Вдома”. – За час повномасштабного вторгнення мене нарешті почули українці – я довго писала пісні, але їх ніхто не слухав, аж раптом все змінилося. Це неймовірне відчуття бути потрібною. Раніше цього відчуття не було і було важкувато. А зараз я щаслива від того, що роблю те, що приносить користь мені та іншим”.

Радикальні зміни відчула і співачка MamaRika. Це відчутно не лише в її творчості, а й в меседжах, які вона доносить у своїх соцмережах.

“У мене завжди на першому плані була родина, а зараз це стало ще більше. Мої головні мотиватори – мій син, чоловік і собачка Роккі. Ми себе називаємо фантастичною четвіркою. Все матеріальне для мене відійшло на задній план, а єдине, що має значення – людське життя, люди, простота, а також самовіддача і самопожертва. Зараз ми всі є волонтерами, кожен на своєму фронті. Ми підтримуємо музичний фронт і наша задача нести важливі меседжі”, – коментує MamaRika.

Крім того, артистка зізнається – війна дуже вплинула на її ментальний стан.

“Психологічно мене конкретно пошатнуло, просто вибило. Я навіть думаю звернутись до психолога, тому що я розумію, що відчуваю  тривожність у несподівані моменти. Наприклад, коли звучить тривога і літають ракети за вікном, а ми живемо біля обʼєктів критичної інфраструктури – я абсолютно спокійна. Натомість, коли все спокійно на мене може накатити тривожність. Тобто в мене все шкериберть, якесь інакше сприйняття світу. Я думаю, у всіх українців так і нам доведеться ще довго одужувати як фізично, так і морально. Але при тому всьому скажу, що такою живою, як зараз я не почувалася ніколи”, – розповіла співачка MamaRika.

В ефірі каналу “Дом”  MamaRika i KOLA виконали спільну пісню “Люди” і розповіли про її створення. Виявилося, автором нового хіта став їхній саундпродюсер Іван Клименко.

“Іван – наша любов, наш гуру. Саме він написав для нас цю пісню, ми долучилися на певних етапах: я в аранжуваннях дуже довго ковирялася, допомагала, Настя – по тексту. Тобто це був таких творчий процес – Ваня відчув нас обох, просто подумав і написав. Я розплакалась одразу, коли почула, – поділилася MamaRika історією створення нового треку. – Це пісня для людей і про них. Дуже хочеться, щоб у людей була така пісня – про них, про простих українців, про кожного. Це так важливо”.

Дивіться “Ранок Вдома” на каналі “Дом” з понеділка по п’ятницю з  07:00 до 09:30, у суботу та неділю з 07:00 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.