Головна TV

МАРК КУЦЕВАЛОВ ПОКАЗАВ, НА ЩО ВИТРАТИВ МАЙЖЕ ТРИ МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ

Учасник реаліті Нового каналу «Пара на мільйон» офіційно відзвітував про результат свого проекту «Швидкий похід».

У серпні цього року відомий комік та учасник проекту «Пара на мільйон», який щопонеділка показує Новий канал, Марк Куцевалов за 18 днів пройшов 850 км. Свій благодійний похід з рідного Чорноморська (Одеська область – прим. ред.) на вершину Говерли він назвав «Швидкий похід». Проект вигадав та реалізував, аби зібрати кошти на швидкі допомоги, які працюватимуть на передовій та допомагатимуть ЗСУ.

За пригодами коміка можна було спостерігати на його сторінці в Instagram та у Telegram-каналі. Спостерігати та, звісно, донатити. Гумористу вдалося зібрати 2,9 мільйони гривень.

– «Швидкий похід» завершився покупкою трьох швидких допомог, – розповідає Марк Куцевалов. – Це три авто марки Mercedes для військових медиків, які допоміг знайти та придбати Фонд Сергія притули. Вони – для евакуації поранених із зони бойових дій та надання першої медичної допомоги. Дві швидкі великі, третя трохи менша. Наостанок – сюрприз. Ми знайшли дуже гарну пропозицію, тож на гроші, які залишилися, нам вдалося ще придбати Mitsubishi L200. Це позашляховик. Класика жанру, як то кажуть.

Своїм благодійним проектом Марк вкотре довів, що для українців можливо все! Якщо, звісно, ми разом. Тож продовжуємо донатити і наближати перемогу України. А щоб відволіктися, вмикаємо реаліті «Пара на мільйон» щопонеділка о 20:00 на Новому каналі.