Головна TV

Марк Куцевалов – про похід з Києва до Херсона

Непростий шлях фіналіст реаліті Нового каналу «Пара на мільйон» розпочав 12 грудня, а завершити планує до Нового року.

Цього серпня відомий комік та учасник проекту «Пара на мільйон» (Новий канал) Марк Куцевалов здійснив 18-денний благодійний похід та зібрав 2,9 мільйони гривень. На ці кошти він придбав три машини швидкої допомоги та позашляховик, що наразі працюють на передовій та допомагають ЗСУ. Напередодні Нового року Марк вирушив у новий благодійний «Космопохід». Мета – зібрати два мільйони гривень на Starlink у Херсон. Відстань з Києва до Херсона гуморист долає пішки з 12 грудня і хоче встигнути дійти до Нового року.

– Зараз значно складніше йти, – зізнається Марк в інтерв’ю YouTube-проекту «Зе інтерв’юер». – Насамперед тому, що слизько і сніг. Хочеться рухатися по трасі, тому що там твердо й можна взяти темп. Але страшнувато, бо активно їздять машини. Добре, маю такий костюм, що весь сяю. Щойно сходиш з траси, потрапляєш у кучугури. Також незручно, бо як захочеш у туалет, треба обов’язково шукати щось «із дахом» (усміхається).

Часто виходить так, що Марк йде і вночі, бо по дорозі немає населеного пункту. Але в більшості випадків усе ж намагається зупинитися десь і відпочити.

– Щодо ночівлі все просто. Я бронюю готелі, де вони є. Якщо ж їх немає, а це буває дуже часто, то просто пишу сторіс в Instagram із проханням прихистити мене. Запитую в людей, до кого можу зайти поспати та зігрітися, – ділиться Куцевалов.

Усі кошти, які Марк витрачає у поході, – його власні.

– Минулого разу гроші йшли на їжу, ночівлю та будь-які необхідні речі на зразок шкарпеток, кросівок, рюкзаків… Десь близько 20-ти тисяч на одну людину витратили, – пригадує комік. – Цей похід – дорожчий, тому що я придбав собі два комплекти термобілизни, шкарпетки з шерсті, баф, рукавиці, окуляри для гірськолижного спорту, спеціальне трекінгове взуття нової моделі, теплі лижні штани та куртку. У рюкзаку в мене спальний мішок, великий повербанк, вітаміни та ще багато всього. Перед походом купив собі органайзер для вітамінів, бо в дорозі погано харчуюся. Постійно хочу їсти. І все, що їм, на жаль, некорисне. Зазвичай печиво, шоколадки, солодкі батончики. Ще в мене є м’ята в шоколаді. Вона дуже класно тонізує! Але хочеться нормальних харчів: супу, котлет… Інколи підписники пишуть і запрошують до них на обід чи вечерю. Я із задоволенням заходжу.

Долучитися до збору можна за посиланням