Головна TV

Маша Єфросиніна: Пам’ятаю, коли я виклала, як проводжаю Тимура на фронт

Гостею нового випуску програми «Тихий вечір з Оленою Кравець» на каналі «Дім» стала зіркова телеведуча, громадська активістка Маша Єфросиніна. У розмові з Оленою Кравець вона розповіла чи важко ділитися особистим у соцмережах, та пригадала, якою була зустріч сина Сашка з батьком після тривалої розлуки.

Чоловік Маші Єфросиніної, Тимур Хромаєв, зараз служить в ЗСУ і не бачився з сином більше, ніж півроку. У розмові з Оленою Кравець Маша зізналась, що дуже переживала, як восьмирічний Сашко відреагує на цю зустріч.

«Вони не бачились півроку чи місяців вісім. Тобто, вони бачаться щодня о 21:00 по відеозв’язку. Коли Тимур ще не був таким зайнятим, як зараз, вони онлайн робили разом уроки. Зараз обмежуються тим, що Сашко йому щовечора протягом 20 хвилин читає книжки. І от вони зустрілись… Чесно кажучи, реакція була така, що я не знала, чого очікувати: або в нього буде істерика потім, або він замовкне. Бо діти ж не контролюють свої емоції, своє тіло. Він так стрибав.. він такий височенний став…він плакав і сміявся… Але ми дали всім цим його емоціям виплеснутися», – розповіла Маша Єфросиніна в ефірі каналу «Дім».

Відео зустрічі Маша поділилась у соціальних мережах. Олена Кравець зауважила, що воно було дуже емоційне та особисте, майже інтимне. У відповідь гостя «Тихого вечора» зізналась, наскільки їй складно ділитися подібними моментами, але вона розуміє, що є багато людей, яких це може підтримати.

«У мене такого відео багато, викладаю лише піввідсотка. Мені важко і те викладати. Пам’ятаю, коли я виклала, як я проводжаю Тимура на фронт. В мене не було потім дня:  довелося скасувати всі зустрічі, бо телефон спалахнув від кількості повідомлень від жінок з усієї України  “Дякую!”. Я зрозуміла, як багато жінок чекають своїх чоловіків, і їх треба підтримувати. Хоча мені дуже важко викладати в соціальні мережі все, що пов’язане з Тимуром. Навіть говорити про це важко», – поділилась Маша Єфросиніна.

Гостями нового випуску програми “Тихий вечір з Оленою Кравець” стали: телеведуча та громадська активістка Маша Єфросиніна, режисер Антоніо Лукіч та учасники гурту “Курган і Agregat”, а також фольклористка Марія Квітка, яка  розповіла про великодні традиції у рубриці “Коріння квітки”. Музичний гість — SHUMEI.

Дивіться «Тихий вечір з Оленою Кравець» на каналі «Дім» щосуботи о 20:00, а також на сайті та на YouTube-майданчику  каналу «Дім».