Головна Культура

MASHUKOVSKY & МАША КОНДРАТЕНКО ПРЕЗЕНТУВАЛИ КЛІП НА ПІСНЮ «ВЕДМЕДІ-БАЛАЛАЙКИ»

Спочатку з’явився стопроцентний хіт, який вже критикують у соцмережах та ЗМІ, а ось вам і вишенька на торті – кліп! Відеоробота знята в стилі 80-х, вона пропитана вайбом тих часів. Від костюмів, зачіски та макіяжу і до самого формату зйомок було витримано стилістику і не втрачено якість. Навіть реклама відомої нам всім мережі файно вписалася у кліп.

Зйомки проходили в Одесі. Над кліпом працював молодий режисер Юрій Чайка. Він відомий в Одесі своєю виставою «Тринадцята зірка» та «Казкою про рибака та рибку».

Сценарій кліпа та образи Олег та Маша розробляли спільно з режисером.

Олег: «Хореографія – не моя сильна сторона. У кліпі – це імпровізація, я намагався вивчити хореографію, яку нам поставили, але, оскільки, все знімалося в турборежимі з 5 ранку до комендантської години, і було не просто, я наполіг на тому, що танцюю свою хореографію. А ще мої вуса: їх спочатку не було, в процесі знімання гример дала поміряти, та ми вирішили, що я буду в образі Пабло Ескобара».

У сатиричній формі артисти наголошують, що тепер доля представників російської культури та шоу-бізу йде у «напрямку російського корабля»: тамтешні артисти застрягли на віки у стані «ведмедів» та «балалайок» і мовчки або в голос підтримують політику війни навіженого правителя. А це нині у всьому світі сприймається як сором і ганьба!

Маша: «Ми написали сатиричну пісню, що висміює всіх російських терористів та прославляє наших захисників. «Відсутні лайки» – метафора на те, що нікому більше не цікаві артисти “поза політикою” чи “за мир”. У цій ситуації має бути адекватна позиція, а не те, що транслюють більшість російських зірок. Важливо, що пісня однозначно додаватиме сил нашим бійцям і допомагатиме гнати русню додому чи в пекло 😉. Мені особисто складно писати інші пісні, окрім тих, які піднімають бойовий дух наших воїнів».

Олег: «Російських артистів, котрі підтримали війну мовчки чи пасивно, вже ніхто не слухає. Нашою піснею ми забиваємо останній цвях у труну російської культури в Україні та не тільки.  Нас надихнула мужність наших захисників, і ми створили таку-собі  мантру-візуалізацію Перемоги. Коли вона настане – однозначно будемо запалювати під нашу пісню і святкувати. Поки ж – тримаємо стрій і віримо у наших воїнів».

Артисти переконані, що їхня пісня 100%-во підтримує бойовий дух наших захисників на передовій та українців у тилу. А рашистам в котре нагадає: «ведмеді-балалайки, від ЗСУ вам – гайки!»