Головна TV

Масі Найєм: зараз не маю права займатися юридичною діяльністю, оскільки я – військовослужбовець

У студію програми “Ранок Вдома” на каналі “Дом” із ведучими Лілією Ребрик, Іриною Хоменко та Костянтином Октябрським завітав засновник юридичної компанії MILLER, військовослужбовець Масі Найєм. Він розповів про те, як живе з травмою, яку отримав на війні, та про створення громадської організації, яка допомагатиме ветеранам.

Масі Найєм зізнається, минулого Нового року ставив перед собою звичайні плани та цілі. Всі вони переважно були повʼязані з бізнесом.

“Попри війну вдалося розширити команду та зберегти бізнес. Більше нічого не планую. Після поранення хочеться знайти місце, де я буду корисним, бо війна не закінчилась, – коментує Масі Найєм у програмі “Ранок Вдома”. – Ба більше, зараз я не маю права займатися юридичною діяльністю, оскільки я — військовослужбовець. Поки займаюся громадською організацією, яка допомагатиме ветеранам. Розумію, що це те, що триматиме мене тут”.

Компанія Масі Найєма створила громадську організацію, з метою допомагати військовим ветеранам – розв’язувати юридичні проблеми.

“Ми усі розуміємо, що вдячність суспільства — це добре, але там де починається бюрократія — там купа проблем. Військовим трохи складно, бо послуги не завжди надають з повагою до ветеранів. Всі нюанси можна виправити. Головне, щоб була воля тих, від кого це залежить”, – поділився військовослужбовець.

Та й після отриманої на війні травми життя бізнесмена і ставлення соціуму до нього змінилися. Якщо українці нормально сприймають чоловіка, то європейці поки не готові до такого. Сам Масі Найєм запевняє – для гармонійного співіснування у суспільстві йому, людині з певною вадою, не потрібно особливих умов, лише повага і спілкування.

“Розмова на рівних, коли зі мною продовжують говорити, як зі звичайною людиною. Суспільство зараз дуже вдячне. Це дивує і підтримує. Я коли їздив на операцію в Європу, то здивувався реакції поляків. Вони нажахані, в Києві ця травма якось простіше сприймається. Я розумію, що темп війни не дає можливості тобі драматизувати. Це мої переживання, але в масштабах країни таких історій багато. Тому я перемикаю увагу і намагаюся бути корисним, працювати на перемогу тут”, – розповів Масі Найєм в ефірі каналу “Дом”.

Дивіться “Ранок Вдома” на каналі “Дом” з понеділка по п’ятницю з  07:00 до 09:30, у суботу та неділю з 07:00 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.