Головна TV

«МастерШеф»-12 випуск 4: Хто залишив проєкт?

На СТБ вийшов четвертий випуск «МастерШеф»-12! Яким був минулий тиждень на проєкті та хто залишив реаліті? У першому випробуванні кулінари мали змогу стати рестораторами і відчути всі нюанси професії. Але спочатку визначилися з шефами, яких було троє: Роман Нестерчук, Катерина Радченко та Ольга Рябенко. Їх обрали судді, адже вони хотіли переконатися, хто здатен бути справжнім лідером.

Бути шефом — величезна відповідальність. Адже саме від нього залежить робота всього колективу. І суперники також були згодні з вибором трійки суддів, адже зауважили, що не було такого капітана, до якого б їм не кортіло потрапити. Капітани вигадали назву для власного ресторану, написали меню з трьох страв, а далі з цим меню могли влаштувати до себе на роботу кухарів. Тож до кого йти у команду — вирішували аматори. Проте попередньо мали написати… резюме! Все як у реальному житті: аби отримати роботу мрії — потрібно пройти співбесіду. Резюме були без імені та без фото, тож обирали виключно за професійними якостями.

Ті, хто не потрапляв у команду, йшов до команди аутсайдерів. Проте наприкінці конкурсу саме ця команда здобула перемогу. Її очолила Валерія Матрохіна, яка вдало змогла розподілити процеси на кухні аж між 10-ма аматорами. А от найгіршими сьогодні була команда Каті. Тож вона і Руслан Батильчук отримали чорні.

У другому конкурсі на аматорів чекала величезна карта України.

«У нас для вас приємна новина! Адже разом із цим випробуванням ви назавжди увійдете в історію: історію “МастерШеф” і української національної кухні. Тема — регіональні страви всієї країни. Російська агресія проти України розпочалася в Криму. Саме ця окупована частина найдовше чекає повернення в сім’ю. Крим буде Українським. І цим конкурсом ми про це нагадаємо. Тож і всі шляхи мандрування Україною ми почнемо з Криму», — зауважили судді.

Капітанів обирала Валерія. Тож вирішили не створювати для себе зайвої загрози і визначила Ганну Скачко й Марину Швець. Та чи вийшло в неї задумане?
Товченики, шпундра, картопляники, голубці з картоплею, сластьони, шулики, пундики та багато інших українських страв сьогодні презентували команди. Найменшу кількість балів здобули Жовті — команда, яку очолила Ганна. Вона також визначила Оксану Шевченко, як одну з тих, хто винен у поразці. Хоча суперники з цим не погоджувалися.

Досить мало кулінарних знань судді встигли передати аматорам. Тож залишати проєкт на старті не хотілося нікому. І аби мати шанс продовжити боротьбу, суперники отримали різні елементи одягу: наплічник, жилетка та штани будівельника, тренч тощо. Це були буквально кухарські пересувні шафи. Протягом конкурсу було заборонено класти на поверхню їжу або девайси. На жаль, у 4 випуску з випробуванням не впоралася Ганна Скачко Тож саме вона залишила «МастерШеф»-12.