Головна TV

«МастерШеф»-12: як витримали аматори спортивні навантаження у 8 випуску?

На СТБ вийшов восьмий випуск проєкту «МастерШеф»-12. На учасників чекав найсолодший конкурс сезону. А от хто був неуважним, ризикував проковтнути гірку пігулку. Як учасники проходили випробування та хто залишив проєкт?

Перше випробування дало унікальну можливість аматорам потрапити на майстер-клас Ольги Мартиновської. Не обійшлося і без суддівських «але». Цього разу було цілих 5 команд, тобто суперники поділилися на трійки. Капітанами стали Іван, Ілля, Руслан, Сашко та Віка. Готували трюфельні цукерки. Та це не все. Перед командами на столі лежало 200 цукерок, в яких було приховано начинки. Завдання — відгадувати начинку і відтворювати її за рецептурою Олі. Та команда, яка відгадала і відтворила цукерку — отримувала 3 бали. Якщо не вгадали складові, але приготували смачно, — 1 бал. Якщо і не вгадали, і не смачно — бал віднімається.

П’яна вишня, імбир з курагою, малина та м’ята, полуниця й базилік, карамелізована груша з блакитним сиром були приховані в шоколадному ганаші. Найбільше відгадали і відтворили команда Руслана — Оля та Валерія, заробивши 19 балів. А от найгіршими була команда Вікторії. Попри те, що вона позиціонувала себе як кондитерка, команда заробила 1 бал.

Тепер настав час відпрацьовувати шоколадні калорії. Робота кухаря виснажлива, а й інколи калорійна. Тож завжди потрібно бути струнким духом і тілом. Капітанами стали Мирослава, Оксана та Юля. Готували основну страву та десерт, головне — низькокалорійні. А поки всі працюють, один з команди спалює власні калорії. Якщо аматор зупиняється — зупиняється вся команда. Найкраще попрацювала команда Юлі. Врятувала їх Ірина, яка невпинно протягом години тренувалася.

На битві чорних змагалися Оксана, Микола, Сашко, Роман, Іван та Мирослава. На аматорів чекало 8 міні-поверхонь. Три духові шафи, одна раковина, одна плита тощо. Цей випуск був присвячений правильному харчуванню, калоріям, спорту, тож прийшов момент поставити в цій історії жирну крапку.

«Сьогодні ми хочемо, аби ви зробили роботу над помилками. А саме – приготували смачний та корисний десерт. Ми протестимо і ваші вміння домовлятися з тими, хто бореться так само за місце в проєкті. Але попередньо доведеться вам залізти в хулахуп. Троє кухарів — в одному, ще троє — в другому. І так ви будете пересуватися по кухні протягом 1,5 години», — зауважили судді.

На жаль, у 8 випуску на битві чорних із завданням не впорався Іван Пєший. Тож проєкт «МастерШеф»-12 залишив саме він.