Головна TV

«МастерШеф. Битва сезонів»: Хто став переможцем проєкту?

На СТБ відбувся суперфінал кулінарного реаліті «МастерШеф. Битва сезонів». Учасники пройшли останні випробування та почули вердикт суддів. Хто здобув омріяну перемогу?

Найяскравіші учасники минулих сезонів завершили змагання за звання найкращого. Переможцем «МастерШеф. Битва сезонів» став Олександр Цвігун.

Олександр ― талановитий юний кулінар. У 19 років він поїхав до Польщі набиратися досвіду в найкращому ресторані міста Щецина. Шеф йому довіряв, і тому ближче до завершення роботи Сашко вже був су-шефом і допомагав навчати новеньких. Юний фахівець став фіналістом на «МастерШеф. Професіонали»-2. Зараз розвиває українську гастрономію, а українська кухня ― його основна любов.

У суперфіналі Сашко боровся за перемогу з Владом і Олександром. На балконі були родичі суперфіналістів і решта учасників «МастерШеф. Битва сезонів». Після оголошення результатів ніхто не стримував своїх емоцій. Особливо раділи учасники проєкту. Олександр володіє багатьма техніками, невпинно працює над собою, а його кулінарний шлях виходить на новий щабель розвитку!

Нагадаємо, СТБ знімає четвертий сезон кулінарного проєкту «МастерШеф. Професіонали»

Судді: Ектор Хіменес-Браво, Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський