Головна TV

«МастерШеф. Професіонали»-4: На учасників чекатиме екзамен зі здобутих кулінарних знань

В суботу, 3 червня, о 19:00 на СТБ вийде новий випуск кулінарного реаліті «МастерШеф. Професіонали»-4. На найсильніших кухарів сезону чекають нові випробування на кухні проєкту!

З вдячністю ЗСУ та зі щоденним прагненням бути емоційною підтримкою своїй незламній країні, телеканал СТБ і група Starlight Media продовжують створювати український креативний продукт.

Професіонали все ближче до омріяного фіналу. Перший конкурс тижня буде індивідуальним. Кожен кулінар має приготувати лише одну страву, а головною складністю стане… отримання продуктів для неї. На учасників чекатиме справжній екзамен зі здобутих кулінарних знань!

Перевірятимуть кулінарний інтелект у 7 коротких раундів, в кожному з яких на учасників чекатиме одне завдання. Під час кожного раунду кулінари мають написати якомога більше певних процесів, страв чи назв продуктів. Той, хто вкаже найбільше правильних відповідей, отримає сім продуктів. Саме переможець раунду визначить, який інгредієнт кому дістанеться. Продукти будуть різними, тому від переможця раунду залежатиме доля всіх інших. У підсумку, у кожного кулінара буде набір із семи інгредієнтів, саме з них і потрібно приготувати страву. Як впораються професіонали?

У другому конкурсі на учасників чекатиме особливий гість – відомий італійський шеф! Чим зірка здивує кулінарів?

Дивіться у суботу, о 19:00 СТБ, та переконайтеся на власні очі, що українські шефи можуть все! 

Судді: Ектор Хіменес-Браво, Ольга Мартиновська, Володимир Ярославський