Головна TV

 «МастерШеф. Професіонали»-4: невже учасники самостійно обиратимуть, хто надіне чорний фартух?

Ольга Мартиновська

Вже сьогодні, 1 квітня, о 19:00 на СТБ вийде новий випуск кулінарного реаліті «МастерШеф. Професіонали»-4. На найсильніших кухарів сезону чекають нові випробування на кухні проєкту!

З вдячністю ЗСУ та зі щоденним прагненням бути емоційною підтримкою своїй незламній країні, телеканал СТБ і група Starlight Media продовжують створювати український креативний продукт.

Ектор помітив, що упродовж всіх випусків професіонали обирають до себе у команди ліпших друзів. Та це не про гастрономічний бізнес, адже ресторатори завжди стикаються з шаленою конкуренцією! Тож настав час змін!

Перший конкурс тижня буде командним. Команди формуватимуть не самі учасники, а… доля! На всі три команди чекає один рецепт страви. Кожна команда має приготувати три порції за цим рецептом. Страву готуватимуть в чотири етапи, кожен член команди відповідатиме за свій процес. На дегустацію суддям команди принесуть ідентичні страви, точно такі, які чекатимуть на учасників під баранцями. Виграє команда, чиї страви якомога більше будуть схожі на страви-еталони. Окрім того, капітанам доведеться вибрати найслабших з команди, за результатом їх роботи. Хто вже в першому конкурсі отримає чорний фартух?

Судді: Ектор Хіменес-Браво, Ольга Мартиновська, Володимир Ярославський.

Дивіться сьогодні о 19:00 СТБ, та переконайтеся на власні очі, що українські шефи можуть все!