Головна TV

«МастерШеф. Професіонали»-4: Що чекає на кулінарів?

В суботу, 6 травня, о 19:00 на СТБ вийде новий випуск кулінарного реаліті «МастерШеф. Професіонали»-4. На найсильніших кухарів сезону чекають нові випробування на кухні проєкту!

З вдячністю ЗСУ та зі щоденним прагненням бути емоційною підтримкою своїй незламній країні, телеканал СТБ і група Starlight Media продовжують створювати український креативний продукт.

Перший конкурс цього тижня буде командним. Капітани відразу покинуть кухню. Конкурс проходитиме у два етапи: перший – теорія, а другий – практика. Теоретична частина матиме три раунди, під час кожного раунду учасники мають зібрати продукти для однієї класичної страви, кожен – для своєї. Разом мають бути чотири набори від однієї команди і чотири інших набори від другої. За інгредієнтами капітани мають вгадати, яка страва задумана. Одна вгадана страва дорівнює одному балу. Зароблені бали – це валюта для практичної частини конкурсу. Один бал – це один будь-який інгредієнт з комори. З цих продуктів кулінари мають приготувати одну класичну страву від всієї команди. Чи впораються професіонали зі світовою класикою?

Та це ще не все! Друге випробування судді анонсують як одне з найскладніших за історію сезону. Впоратися з ним — значить бути гідним десятки «МастерШеф. Професіонали». Рівень складності залежатиме від… суперників. Отруїти життя колезі, або допомогти конкуренту? Що виберуть кулінари? Дивіться в ефірі!

Судді: Ектор Хіменес-Браво, Ольга Мартиновська, Володимир Ярославський

Дивіться у суботу, о 19:00 СТБ, та переконайтеся на власні очі, що українські шефи можуть все!