Головна TV

«МастерШеф. Професіонали»-4: Від яких випробувань залежатиме кулінарний рівень не тільки проєкту, а й України?

Судді: Ектор Хіменес-Браво, Ольга Мартиновська, Володимир Ярославський

В суботу, 10 червня, о 19:00 на СТБ вийде новий випуск кулінарного реаліті «МастерШеф. Професіонали»-4. На найсильніших кухарів сезону чекають нові випробування на кухні проєкту!

З вдячністю ЗСУ та зі щоденним прагненням бути емоційною підтримкою своїй незламній країні, телеканал СТБ і група Starlight Media продовжують створювати український креативний продукт.

Професіонали вже на фінішній прямій! Перший конкурс тижня буде командним. Цього разу на проєкт завітають поважні гості – офіційні посли двох країн, чия допомога наближає перемогу України у війні. Завдання кожної команди – приготувати шість страв. Три страви мають бути з турецько-українськими нотками та три страви – з естонсько-українськими. Мають бути дві закуски, дві основні страви та два десерти. Всі страви будуть надруковані в меню, а гості замовлятимуть те, що душа побажає. Чи впораються кулінари з приготуванням урочистого обіду для послів Естонії та Туреччини? Хто з капітанів виграє змагання та отримає великий бонус, а хто – чорні фартухи для своєї команди?

Друге випробування буде з особливим рівнем складності. Останній індивідуальний конкурс на шляху до фінального епізоду.

«Впоратися з цим завданням — довести, що ви гідні фіналу. На цих картках назви алергенів, які часто трапляються у відвідувачів. Кожен учасник має приготувати дві страви — основну і десерт. Але…», — заінтригують судді.

Що ж це за суттєве «але»? Про які алергени йтиме мова? І невже суперники намагатимуться замінити складові на аналоги, аби не викликати алергічну реакцію у відвідувачів? Штрудель без яблук, бургер без борошна, медівник без меду?

І на останок: що відрізняє професіонала від аматора? Здатність виправляти власні помилки! Якою буде остання битва чорних сезону «МастерШеф. Професіонали»-4?

Не пропустіть 10 червня о 19:00 на СТБ!