Головна TV

«МастерШеф. Професіонали»-4 випуск 13: Чим дивували кулінари та хто залишив проєкт?

На СТБ вийшов новий випуск «МастерШеф. Професіонали»-4. Цього тижня учасники вражали не тільки суддів, а й гостю проєкту – Надію Матвєєву! Чим дивували кулінари та хто залишив реаліті?

З вдячністю ЗСУ та зі щоденним прагненням бути емоційною підтримкою своїй незламній країні, телеканал СТБ і група Starlight Media продовжують створювати український креативний продукт.

Традиційно на початку нового тижня учасники завітали на кухню «МастерШеф». Несподівано замість суддів до них вийшла ведуча проєктів «Позивний «Надія» і «Неймовірна правда про зірок», подруга всіх українських господинь — Надія Матвєєва. Під час війни бюджет українських сімей значно зменшився. Та сама доля спіткала і ресторани. Проте український бізнес, як і українці, не здається. А тому основна тема конкурсу — вартість продуктів. Учасникам потрібно було довести, що з доступних складових можна приготувати вишукані страви.

 «Вам потрібно зробити так, аби найдешевші продукти здалися Надії найдорожчими делікатесами у світі», — повідомить Володимир Ярославський

Дев’ятка професіоналів поділилася на три трійки. У кожної групи було по шість коробок-загадок. Під ними набори продуктів — від найдоступніших до найелітніших. В результаті кожна команда мала видати по 6 страв. А от Надія мала розставити їх у порядку зростання ціни. Та важливо було ввести ведучу в оману й подати якомога дешевші позиції під виглядом делікатесів.

«Будьте пильними. Ваше головне завдання — це не обдурити Надію. А вразити гостю та нас першокласними стравами з найдоступніших продуктів», — підсумував Ектор.

Капітанів обрали судді. Ними стали: Сашко Гриценко, Олексій Шуляченко й Едуард Лазаренко. Котлети зі стейка рібай, галантин з курки й буряку, хумус із сочевиці і кнелею зі скумбрії, паштет із буряку, гуляш з лобстером та мармуровим стейком цього разу не вразили ані Надю, ані суддів. Проте одна команда таки впоралася. Олексій з Іваном і Регіною поставилися до кожного продукту з особливою увагою. Найгірше впоралися Сашко, Антон та Анастасія, тож троє отримали чорні фартухи.

Другий конкурс був командним. Олексій знову став капітаном і обрав собі суперників. Професіонали стали учасниками настільної гри, проте на кухні. Кожна трійка мала приготувати одну страву. Готувати її можна лише за першою поверхнею, а от аби отримати необхідні продукти — потрібно пройти крізь гральне поле. Все як у справжній «настілці» — використовуєш кубик\картку з числом, згідно яким маєш зробити кількість кроків. А на відповідному місці обрати собі потрібні продукти.  Найгірше впоралася команда Олексія. Капітан взяв чорний фартух собі. І одразу відправився на фінальну битву тижня.

У 13 випуску на битві чорних змагалися Анастасія, Сашко, Олексій та Антон. На них вже чекали дегидратори — пристрої, які вивільняють повністю вологу з продукту, але залишає всі вітаміни та мікроелементи. Завдання було неймовірно відповідальним — створити дегідровані сухпаї — суп, основну страву та десерт. Приготувати, написати інструкцію до використання і скласти у пакети — також входило до випробування. Важливо зауважити, що навіть окріп інколи є недосяжною розкішшю для бійців в окопах. Тож це телевізійна адаптація сухпаю.

Учасники поставилися відповідально до завдання. З величезною вдячністю і шаною до наших захисників, всі четверо подали неймовірно смачні і професійні страви-сухпаї. Тож цього розу проєкт «МастерШеф. Професіонали»-4 не залишив ніхто!

Дивіться повний випуск на сайті СТБ