Головна TV

«МастерШеф. Професіонали»-4 випуск 6: Чим дивували кулінари та хто залишив проєкт

З вдячністю ЗСУ та зі щоденним прагненням бути емоційною підтримкою своїй незламній країні, телеканал СТБ і група Starlight Media продовжують створювати український креативний продукт.

У першому конкурсі капітанами стали Данко Матійчук, Віктор Волошин і Артем Кабулахін. Вони одразу залишили кухню, а командам довелося готувати страви, яких раніше не існувало. Для цього потрібно натхнення. Тож судді створили такі ситуації для учасників, які могли надихнути їх до творення нової кулінарної історії. Су-шефи тягнули по п’ять карток, на яких були зображені культові написи або меми, що встигли стати улюбленими для українців. Серед них: «Боже, яке кончене»,  «Ти ж мене підманула…», «Відбій повітряної тривоги», «Немає сечі терпіти ці пекельні борошна» тощо.

Коли команди завершили приготування, на дегустацію вийшли капітани. Їм довелося вгадати, яка страва відповідає конкретному афоризму або мему. Артем вгадав чотири страви із п’яти, а Данко і Віктор — дві. Найгірше впоралася команда синіх, а чорні фартухи наділи Віка Рябова Та Іван Козир.

У другому конкурсі учасникам довелося працювати у тому ж складі. Відбувся так званий кулінарний реванш. Якщо команда червоних або жовтих програє, то всі одягнуть чорне, а от з Віки та Івана їх знімуть. Завданням було приготування в реаліях українців. Навіть попри відсутність світла і води, українці продовжують йти до перемоги. Продовжують жити і святкувати найважливіші події життя: дні народження, весілля та загальнонаціональні свята. Команди отримали по два кіловати електроенергії та по п’ять літрів води. Тож крім смакових якостей, професіонали думали ще й про техніку приготування страв, аби економити ресурси. Наприклад, команда червоних, капітаном якої був Віктор Волошин, вирішили спочатку відварити курку у воді, а довести до готовності у духовці. Комнада Артема — жовтих — обрала концепцію страв на Новий рік. Аби заощадити, готували на паровій системі різних ярусів, де була і картопля, і хек. А от команді синіх не вдалося стати кращими, ба більше, вони подали суддям абсолютно сиру рибу.

На 6 тижні на битві чорних відстоювали своє право на участь у проєкті Данко Матійчук, Іван Козир, Вікторія Сопіна, Віка Рябова та Олександр Габак.

«Протистояти російському ракетному терору Україні допомагає сильна міжнародна підтримка. В нас не вистачить часу перерахувати всі країни, які постачають нам засоби оборони та гуманітарну допомогу. Тож ми обрали тільки 5 країн, яким би хотіли цим конкурсом подякувати за наближення нашої перемоги та можливість знімати наш проєкт у цей час», — зауважив Володимир.

«Під вашими коробками прапори тих країн, які нам найбільше допомагають. Ваше завдання — приготувати страву на вигляд як той прапор, який ви знайдете у себе. Головне –  відповідність кольорам і формі прапору, ну і про смак також не забувайте», — наголосив Ектор.

Івану довелося готувати страву у формі та кольорах прапору Британії, Данку — Америки, Вікторії — Латвії, Сашку — Польщі, Вікторії Рябовій — Канади.

На жаль, Сашко Габак припустився найбільше помилок, тож у 6 випуску саме він залишив проєкт.

Дивіться повний випуск на сайті СТБ