Головна Культура

Масяня: російські солдати, за вами немає ні правоти, ні батьківщини, ні честі, ніякої доблесті – одна ганьба!

У новому епізоді про Масяню – «Ідоліада» – його героїня роз`яснює російським військовим та майбутнім мобілізованим справжню сутність та безглуздість так званої «спеціальної військової операції» і пропонує здаватися у полон.

«Дорогой российский солдат, нынешний или потенциальный. За вашей спиной нет ни правоты, ни родины, ни чести. Это чисто захватническая война — никакой доблести, один позор», – каже Масяня .

Героїня популярного мультсеріалу інформує «нинішніх та потенційних» солдатів армії країни-агресорки про український проєкт «Хочу жить» та закликає звертатися за контактами цього проєкту аби врятувати свої життя: «Проект «Хочу жить» может быть для вас серьезным спасением, если вы угодили в бульдозер путинской могилизации. Проект «Хочу жить» – это для вас. Живите, пожалуйста, не превращайтесь в кровавый кусок мяса».

На ютуб-каналі Masyanya Kuvaeva, який має 1,4 млн підписників, після відео епізоду 169 «Ідоліада» розміщено посилання на офіційни сайт проєкту «Хочу жить» та на чатбот проєкту у Telegram.

«Масяня» — серія російськомовних флеш-мультфільмів, створена художником Олегом Куваєвим.

Проєкт «Хочу жить» – державний проект Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, створений за підтримки Міноборони України та Головного управління розвідки для військовослужбовців ЗС Росії та Білорусі для добровільної здачі у полон.

Олена Чередниченко, ДМ