Головна Діткам

ТАЄМНИЦІ ҐРАВІТІ ФОЛЗ: ЦІКАВІ ФАКТИ ТА ГОЛОВОЛОМКИ

Мультсеріал «Таємниці Ґравіті Фолз» створено студією Disney. У центрі історії пригоди дотепного та винахідливого Діпера та його безжурної сестри-близнючки Мейбл.

Літні канікули їм доведеться провести в тихому містечку Ґравіті Фолз у штаті Орегон, допомагаючи скупому прадядечку Стену доглядати його музеєм Mystery Snack. Така перспектива перестає здаватися близнюкам дуже похмурою, коли вони знаходять старовинну Книгу Тайн і виявляють, що містечко сповнене дивацтв і загадок. У сюжетах серіалу зашифровано приховані послання. Наприклад, у третьому епізоді з даху Mystery Snack відвалюється буква S. Момент, якому мало хто надає значення, насправді таїть у собі ключ до розгадки Ґравіті Фолз, яку розвідати близнюкам і телеглядачам.
Автором і продюсером мультсеріалу виступив Алекс Хірш, відомий за серіалами «Фінес і Ферб» і «Дивовижні пригоди Флепджека». Працюючи над сценарієм, Алекс надихався своїми дитячими пригодами із сестрою-близнючкою.

Назва містечка Ґравіті Фолз наслідує типові назви невеликих населених пунктів США на кшталт Рівер-Фоллс чи Вічита-Фоллс. Також, вона відсилає до гравітаційного пагорба — оптичної ілюзії, коли через особливості рельєфу невеликий ухил виглядає як підйом. В заставці епізоду «Дивногеддон. Частина 1» це обіграно як водоспад, який тече вгору.

В американському прокаті серіал зайняв перші позиції, завоювавши любов дітей від 2 до 11 років та підлітків до 14 років.

Крім гномів та інших казкових істот у Ґравіті Фолз можна зустріти коміка Ларрі Кінга та репера Куліо у ролі самого себе.

ГОЛОВОЛОМКА 1

Перед вами шість схожих картинок. Але абсолютно однакові з них лише дві. Знайдіть їх!

ГОЛОВОЛОМКА 2

На перший погляд – це дві однакові картинки. Але якщо уважно придивитися, ви обов’язково знайдете між ними п’ять відмінностей!