Головна TV

Michelle Andrade: Мама таку силу передала мені – я більше жодного разу не плакала

Популярна українська співачка і ведуча Michelle Andrade стала гостею нового випуску програми #Муз_оборона на каналі “Дім”. У відвертому інтервʼю артистка згадала, як для неї почалася велика війна і розповіла про найважчі дні на відстані від дому та рідних.

Про те, що в Україні почалася велика війна, співачка Michelle Andrade дізналася на зйомках тревел-шоу “Орел і Решка” у Португалії.

“Я памʼятаю, як 23 лютого ми говорили про те, чи буде в нашій країні повномасштабна війна. Та ніч для мене була дуже важка, я навіть прокинулася без будильника і побачила повідомлення від бабусі. Вона у мене дуже сильна жінка, пише лише тоді, коли стається щось дуже погане, – розповіла Michelle Andrade у програмі #Муз_оборона. – Я одразу відмовилася від зйомок, стала писати всім друзям і знайомим, дзвонити родичам. Звичайно, це перевернуло моє життя з ніг на голову”.

Зірка не могла зрозуміти, як у 21 сторіччі може статися така масштабна і жорстока війна. А ще відчувала провину через те, що перебувала далеко від дому та сімʼї.

“Мені дуже хотілося додому. Якщо ти не перебуваєш там, то не можеш зрозуміти, що коїться. Я так переживала через повітряні тривоги, писала рідним, а вони просто просили: “Мішель, не пиши нам! Ми і так нервуємо, а ти робиш ще гірше”. Тому мама вирішила не писати мені більше, сказала: “Замість того, щоб гріти руки, я пишу тобі СМС. Я хочу гріти руки, не турбуй мене. Якщо щось трапиться, я сама тобі напишу”. І це було дуже важко, я не могла ні їсти, ні спати”, – пригадує артистка.

Щоб підтримати Україну, Michelle Andrade стала ходити на мітинги у інших країнах. На одному з таких вони зі знайомими зробили фото, яке змусило її маму вийти на звʼязок.

“Мені було все одно, як я виглядаю, але моя мама побачила якесь фото в соцмережах і вперше написала мені. Це були дуже теплі слова, я відчула таку силу від своєї матусі, відчула, що вона зовсім іншою стала. Вона попросила мене фарбуватися і демонструвати всім, що ми українки, найгарніші та найсильніші люди. Вона таку силу передала мені в цей момент, і все – я більше жодного разу не плакала. Кирило Макашов відкрив благодійний фонд, і ми активно почали працювати”, – поділилася Michelle Andrade.

В ефірі каналу “Дім” Michelle Andrade виконала одразу дві пісні – “Світло” та “Час”, і побажала всім українцям перемоги: “Хочеться реально видихнути, розуміти, що все нарешті закінчилося. І звісно, відбудувати круту країну!”

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі “Дім” щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі “Дім“.