Головна TV

MICHELLE ANDRADE ТА ПОЗИТИВ: «МОЖНА ЗНИЩИТИ ТЕХНІКУ, МОЖНА ЗНИЩИТИ МЕНЕ, АЛЕ ПІСНЯ ЗАЛИШИТЬСЯ НАЗАВЖДИ»

Популярні артисти Michelle Andrade та Позитив завітали до програми «Ранок Вдома», яка виходить на каналі «Дом» щодня о 07:00. Гості ефіру розповіли про благодійний концерт на підтримку дітей, які постраждали від окупації, про зміни у творчості, про музику під час війни, плани на майбутнє.

В інтерв’ю каналу «Дом» Позитив поділився своєю вірою в нашу країну і наших воїнів, розповів про ставлення до росіян, про настрій і почуття тих пісень, які він разом з колегами вкладали в композиції, створені після 24 лютого – «Додому», «Перед світанком», «Боже, яке кончене!», «Ничего личного», а також – про гумор під час війни, чому він доречний і потрібний.

«Перша пісня, яка в мене написалася, це мені подзвонив Льоша Дурнєв. Ми всі знаємо Telegram-канал “Боже, яке кончене!”. І ми зробили такий джингл, пісню-мем, де ми сміємося з російських блогерів. Бо навіть тоді хотілось якогось гумору трошки. Це така віддушина була. Пісня «Перед світанком», яка у нас вийшла з Мішель і Аліною. Вона присвячена нашим воїнам, у нас там є навіть гасла «Азову», тоді якраз це все починалося, цей морок, який почався тоді ще на «Азовсталі». «Ничего личного» — це був такий «подарунок» для росіян. У кожного своя зброя. І мені здалося, що саме ця пісня буде моєю зброєю. Тому що можна знищити техніку, можна знищити людину, можна знищити мене, але пісня залишиться назавжди, і буде їм стріляти в голову, в їхні маленькі мізки, і буде їх дратувати все життя», – говорить Олексій Завгородній (Позитив).

У студії «Ранку Вдома» Позитив розповів, що пісня «Додому», яку він нещодавно записав з Настею Балог, була задумана тоді ж, коли артист створював «Ничего личного», але це дуже різні історії. «Додому» – це пісня, яка має надихати людей повертатися додому, це пісня про любов і надію.

«Це дуже лірична пісня. «Додому» — це любов, ми продовжуємо всі жити та продовжуємо любити. І ця пісня саме про розлучення, про те, що всі люди, які поїхали з країни, хочуть додому. Думаю, що ця пісня буде дуже близька багатьом та надихне їх все ж таки повертатися, відбудовувати країну. Мені здається, що всі ми стали добрішими, більш цілісною країною. І я дуже вдячний всім українцям, які зараз підтримують одне одного… Ми просто всі разом, ми всі — одне ціле», – зазначає Позитив.

У свою чергу, Michelle Andrade поділилась власним досвідом повернення до Києва, розповіла про спілкування з батьками, їхню допомогу Україні. Війна застала Мішель за межами Україні, у відрядження на зйомках телевізійного проєкту вона мандрувала світом і застрягла в Лісабоні. Натомість мама дівчини, яка живе в Італії, 24 лютого була в Україні. Згодом співачка змогла вивезти маму та бабусю за кордон, але сама вирішила повернутися.

«Мій батько в Болівії дуже довго вже, але ми завжди на зв’язку. Мама й тато продовжують, допомагати Україні та мені всім чим можуть. Також болівійська родина допомагає. Вони дізналися, що я повертаюся до України, коли я вже була тут. Я не хотіла їм казати заздалегідь, щоб вони не хвилювалися. Сказала, що все спокійно, все добре. Я тут не так давно. Я дуже сумувала за Україною, мені тут так подобається. І дуже круто, що тут багато людей. Все працює, круто зустрічатися також з людьми. Люди змінилися, якимись теплими стали, відчувається, що вони стали одним цілим. І вони допомагають тобі, навіть якщо ти цього не просиш, але це читається у твоїх очах», – розповідає Michelle Andrade.

У розмові з ведучими «Ранку Вдома» Іриною Хоменко та Костянтином Октябрським артисти пригадали, як переживали початок агресії, розповіли, як змінились вони самі і їхня творчість після 24 лютого.

«Творчість, звісно, має право бути й повинна бути. Але вона дійсно інша. Якщо казати від артистів, то ми всі вийшли із зони свого комфорту. Багато чого змінилося і в музиці. По-перше, пісні, які ми творили, вони точно змінилися — і зміст, і мова. У мене був цілий альбом російською мовою, але точно вона зараз не на часі. Перші два місяці було дуже складно творити, ну, нічого не лізло. Ти завжди в новинах, ти завжди переживаєш, перечитуєш… Звісно, емоції, така злість, агресія теж була. Вона й вийшла в пісні “Ничего личного”, у ній можна відчути всі мої почуття, всі-всі наші. У цій пісні був меседж до русні», – говорить Позитив.

«Кардинально вона (творчість – ред.) змінилася. Зараз я готую EP (Extended Play), тобто маленький альбом. До нього увійдуть три або чотири пісні, я ще не визначилася. Сама пишу разом з одним крутим музикантом. Я хочу присвятити цей EP всім українцям, Україні, бо це мій другий дім, який мені допоміг і дав мені все, що маю зараз, і хочу таким чином подякувати країні», – додає Michelle Andrade.

Дивіться оновлений “Ранок Вдома” на каналі “Дом” з понеділка до п’ятниці з  07:00 до 09:30, у суботу та неділю з 07:00 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.