Головна Культура

Міккі Рурк: Ми прагнемо зібрати 1 мільйон доларів, щоб відбудувати домівки в Херсоні

Про це американський актор та сценарист заявив на своїй сторінці в інстаграмі, – повідомила Марина Крижня, ДМ

31 грудня Мікі Рурк, відомий за своїми ролями у фільмах «9 1/2 тижнів», «Янгольське серце”, «Місто гріхів», виклав у своєму інстаграмі відео з українськими субтитрами. У ньому він говорить, що разом із неприбутковою організацією «One World Aid Alliance» прагне зібрати 1 млн доларів на відновлення будинків у Херсоні, та закликає допомагати у цьому.

«Всім привіт, Мікі тут. Вітаю вас усіх із Новим роком, особливо всіх людей в Україні. Я стаю свідком труднощів через свого помічника Діму з Миколаєва, і я глибоко зворушений підтримати «One World Aid Alliance». Наша мета — відбудувати домівки в Херсоні та гарантувати безпеку сім’ям, які пережили ці важкі часи. Ми прагнемо зібрати 1 мільйон доларів, і кожна пожертва наближає нас до цієї мети. Об’єднаємося заради цієї справи. Ваша підтримка неоціненна», — написав у пості Мікі Рурк.

За словами Мікі Рурка, у його помічника Діми в Україні є 12 членів родини, а ще він — співзасновник неприбуткової організації «One World Aid Alliance».

«Моє повідомлення для всіх людей в Україні і воно не має нічого спільного з усією цією політичною фігнею. Все, що ми намагаємося робити — це допомагати людям, які переживають дуже важкі часи, відбудовувати або будувати свої будинки, щоб вони мали безпечне місце для перебування зі своїми сім’ями та захисту дітей та літніх людей», — сказав Мікі Рурк.

У відео актор також показав центр Нової Каховки, який затопило внаслідок підриву Каховської ГЕС. І додав кадри з українцями, які біжать вулицею, відео з наслідками ракетної атаки по Дніпру 29 грудня. Згідно з даними поліції, у Дніпрі було пошкоджено 2 торгові центри, 3 лікарні, 5 магазинів, 13 багатоповерхівок, 11 адмінбудівель та 23 автомобілі.

«Ми дізнаємося про те, що відбувається кожен день і наші серця та молитви звернені до всіх вас», — звернувся до українців актор.

2 січня у своєму сторіз Мікі Рурк поділився публікацією «Суспільне Херсон» про його спільний збір із організацією «One World Aid Alliance». Також якщо зайти на його сторінку в інстаграмі, то у шапці профілю розміщена інформація про збір коштів.

Ініційований збір коштів від всесвітньо відомого актора Мікі Рурка та відеозвернення слугує нагадуванням про повномасштабну війну в Україні. Така підтримка надзвичайно важлива для нас, адже популярні іноземні видання вже нечасто розміщують матеріали про Україну на перших шпальтах. А в новинах про «наймасштабнішу в світі комбіновану ракетну атаку з застосуванням гіперзвукової зброї» (як назвав її Тарас Чмут), яка сталася 2 січня, обмежилися кількома реченнями, якщо взагалі про це написали.

Фото: інстаграм Мікі Рурка, Getty Images