Головна TV

Місяць домовлялись, аби випустити цей хіт: Леся Нікітюк – про співпрацю зі Степаном Гігою

Від самого початку повномасштабної війни Леся Нікітюк, окрім волонтерської допомоги цивільним та зборів для військових, підтримувала наш народ морально: знімалась у розважальних проектах Нового каналу, аби відволікти та розважити українців, активно вела свій блог в Instagram з притаманними їй жартами, випустила не одну гумористичну пісню та навіть мантру. Один з треків записала в колабі зі Степаном Гігою. Леся поділилася з Новим каналом цікавим фактом про цю співпрацю:

– Я жодного разу не співала «Цей сон» зі Степаном Гігою на сцені. Коли ми вперше зателефонували до Степана Петровича, він сказав геніальну фразу: «Та ну. Хочете співати мої пісні? Пишіть свої! А мої не чіпайте». Цілий місяць ми домовлялися, щоб таки випустити цей хіт. І нам вдалося. Потім у нього почалося по триста концертів на день, але мене на них не запрошують (сміється).

У новій версії відомого хіта Леся Нікітюк висміює росіян в їхньому ж стилі. Співає про сон, який може стати реальністю завдяки українській армії.

– Сміятися з росіян не набридне, напевно, ніколи, тому що вони регулярно підкидають нові приводи для стьобу. Нова пісня – спроба уявити, що буде з ними, якщо втіляться в життя їхні найбільші страхи. Ця історія – для підняття морального духу українців. Ми сильні та обов’язково переможемо! І ця пісня заряджена на перемогу! З нами Бог, з нами правда, з нами ЗСУ – всі захисники та захисниці!