Головна Культура

МІЖНАРОДНИЙ МУЗИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ MUSIC.UA.WAR КИЇВ. УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА.

Міжнародний музичний фестиваль MUSIC.UA.WAR, який збирає відеокліпи про віроломну війну росії проти України, запрошує до участі музичних діячів будь-якого віку та жанру.
Участь у проєкті безкоштовна, заявки приймаютьс до 10 грудня. Як подати заявку та всі деталі дивіться
Перш за все, фестиваль проводиться як своєрідна арт-терапія для українців, представлені відеокліпи відображають біль і жах війни, стійкість і мужність українського народу, віру у перемогу і надію на світле майбутнє України. Також роботи фестивалю – це свідчення війни, втілені у аудіо-візуальной формі відеокліпу. Фестиваль збирає учасників з різних куточків України, в тому числі і з тимчасово окупованих територій. Роботи інших країн відображають глобальну світову підтримку України.
Кожен учасник фестивалю має змогу стати одним з 42 переможцев, фото відеокліпів яких з QR-кодом з переходом на відеокліп будуть показані на виставці у Центральному парку культури і відпочинку м. Києва біля Арки Свободи українського народу з 20 грудня 2022 р. по 20 січня 2023 р. Відеокліп кожного учасника має змогу попасти в ротацію найпопулярніших музичних каналів України М1 та М2 та телеканала Київ.
MUSIC.UA.WAR є спеціальним проєктом 2220 International Music Festival, який організовується з 2019 р. у Києві Асоціацією з розвитку міжнародних відносин ADRUM та промоушен і продакшен компанією STUDIORAR під патронатом Міністерства закордонних справ України, Міністерства культури і інформаційної політики України та Київської міської влади. Фестиваль розвиває вокально-візуальну естетику світового музичного простору, створює і зміцнює міжнародні зв’язків, сприяє молодим талантам і розвитку культурної
дипломатії. Загалом у фестивалі були задіяні 22 країни світу: Україна, Канада, Велика Британія, Франція, Бельгія, Німеччина, Польща, Литва, Латвія, Грузія, Білорусь, Філіппіни, Чорногорія, Словенія, Хорватія, Сербія, Албанія, Азербайджан, Молдова, Вірменія, Казахстан, Туреччина.
Фестиваль проводиться під час війни і не має фінансової підтримки (реєстраційні внески, партнерство та спонсорство тощо). Просимо вас за можливістю зробити донат. Деталі є на сайті http://adrum.com.ua/en/howtodonate/