Головна TV

Мотивація та нова пісня від MamaRika

Співачка MamaRika завітала у студію програми “Ранок Вдома” на телеканалі “Дім” із новим треком “Сльози і пісні”. Під час відвертого інтервʼю Лілії Ребрик і Костянтину Октябрському артистка розповіла про сенси нових пісень та зізналася, як рятується від втоми та чим надихається під час війни.

MamaRika зауважує – для неї зараз кожна нова пісня особлива. Співачка вирішила нести аудиторії лише ті сенси, якими зараз живуть українці. Такою  вийшла і пісня “Сльози і пісні”.

“Тисячі листів щодня пишуться на передову дівчатами, жінками, мамами, дружинами. На жаль, не завжди вони отримують відповіді. Цей момент очікування — найважчий, тож я хотіла підтримати їх цією піснею. Сказати, що ми всі дочекаємось наших воїнів. І хоча пісня була записана ще в грудні, я вважаю, що вона досі актуальна. Кількість безвісти зниклих не зменшується, багато воїнів загинуло. Це жахлива історія, тому сказати, що це не актуально — не можна. Звичайно, що потрібні й веселі пісні. Гадаю, коли настане перемога, будуть лише веселі пісні”, – коментує MamaRika в ефірі каналу “Дім”.

У відповідь співачка отримує чимало відгуків, слів підтримки та щирих історій українців.

Крім того, MamaRika розповіла, що її мотивує та тримає на плаву в цей непростий час.

“Я буваю у відчаї, періодично. Я жива людина. У мене бувають панічні атаки. Я завжди думала, що це якийсь міф, але це правда. Тепер у мене часто таке буває. Утім, мені допомагає сім’я, насамперед син. Хоча малий розуміє, що мама може сумувати, але він хоче бачити мене усміхненою, щасливою, позитивною. До речі, допомагає одна класна практика – щонеділі в нас є традиція ходити в нове місце, вимикати соцмережі й бути тільки разом, десь на прогулянці. Ці сімейні вихідні дають змогу наповнитися енергією, позитивом. Звісно, неабияк мене надихає улюблена справа — музика”, – поділилася співачка.

Дивіться “Ранок Вдома” на каналі “Дім” з понеділка по п’ятницю з  07:30 до 09:30, у суботу та неділю з 07:30 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.