Головна Діткам

МУЛЬТСЕРІАЛ ЗА ІДЕЯМИ УКРАЇНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ

В Україні створено чимало цікавих пізнавальних проектів для дітей. Одним з них є мультсеріал «Це наше і це твоє».

Всеукраїнський проект Міністерства освіти і науки України «Це наше і це твоє» створено за підтримки телеканалу ПЛЮСПЛЮС. Учням 2-4 класів запропонували подумати про те, за що вони пишаються своїм рідним краєм, і поділитись цим з усією країною. Найцікавіші історії потрапили на ПЛЮСПЛЮС: за ідеями переможців проекту канал створив нові серії мультфільму «Це наше і це твоє».

Це соціальний проект, який у простій формі розповідає юним глядачам про те, що захоплюючого є в Україні: унікальні факти та винаходи, неймовірні природні ресурси тощо. Наприклад, наш літак «Мрія» – найбільший в світі, мелодія Щедрик – найпопулярніша, а трембіта – найдовший в світі інструмент, при тому що важить всього 1,5 кг – як кошеня.

«Цей проект – прекрасна нагода подивитись навкруги й побачити, що рідний край прекрасний і цікавий. І більше того – прославити його на всю країну. Для когось предметом гордості буде найчистіше озеро, для когось – найбільше поле квітів або унікальне  поселення чорних лелек»,  – зазначила генеральний продюсер телеканалу ПЛЮСПЛЮС Іванна Найда.

Ідеї школярів надихнули відомого художника і арт-директора каналу ПЛЮСПЛЮС Едуарда Катихіна разом з командою мультиплікаторів створити нові серії серіалу «Це наше і це твоє».

Переглянути серії імультфільму можна на сайті 1+1video.

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції