Головна Культура

Нові музичні альбоми тижня

Вийшов новий альбом LAURA MARTI – “AFRICA. Tribute to Lars Danielsson”

Альбом був записаний на сьомому місяці повномаштабного вторгнення в Україну, у Німеччині, на відомій Bauer Studios, разом з одними з найкращих українських музикантів а також з самим Lars Danielsson у одній композиції, спеціально написаній композитором для Laura Marti “For Laura”.

Альбом з 9 пісень вийшов на європейському лейблі Neuklang. Що теж є дуже важливим моментом у вибудові відносин зі світом у контексті українського питання.

LAURA MARTI – “AFRICA. Tribute to Lars Danielsson” –  альбом з історією, зі змістом, з любов’ю, альбом про те, як навіть під час війни українське серце випромінює вічне, важливе.

Альбом доступний на всіх стрімінгових платформах за посиланням:

https://lauramartimusic.ffm.to/africa_album

Музика – Lars Danielsson, аранжування – NataIiya Lebedeva, слова – Laura Marti, труба, флюгельгорн – Yakiv Tsvietinskyi, контрабас – Yakiv Natsvlishvili, барабани – Dima Lytvynenko, запис – Slava Shevchenko, Johannes Kellig, зведення, мастеринг – Johannes Kellig.

Проект записано за підтримки: Initiative Music, Luzia Fecke, René Hess, Lars Danielsson.

Лаура Марті: “Український дух разом з вірменським в одній капсулі – це про боротись до останнього, будувати нове, втілювати в життя, нічого не боятися, вірити, любити та бачити прекрасне там, де його могло б ніколи і не бути. Тобто, вміти створювати. 

Я була у стресі, з болем у грудях, ковтала свої сльози через страшні події в Україні, але розуміла всю відповідальність та місію моїх дій. Між благодійними концертами, зборами коштів для України, я постійно “крутила” в голові ідею вивезти талановитих українських музикантів і записати з ними альбом. Я – представник української культури. Для мене важливо розвивати українську культуру за межами своєї країни також. Ще, я дуже хочу, щоб всі знали і говорили голосно, що Українці вміють народжуватий прекрасне навіть у страшні часи. Це нас характеризує і закохує в нашу країну, і нашу душу. 

Я дуже дякую всім, хто зустрівся мені на шляху за кордоном у важкий час і допоміг реалізувати задумане”.

У червні Лаура Марті заспіває два благодійні концерти в Португалії, у місті Лагос, на  великому open air фестивалі Felizonda.

KOLA презентувала новий альбом «Музичний щоденник. Частина перша»

Лірична душа KOLA презентувала довгоочікуваний альбом нових пісень під назвою «Музичний щоденник. Частина перша», в якому співачка через творчість розкриває всю палітру почуттів, пережитих за останній рік. Також цього дня запрем’єрила відеокліп на трек «Лину», який став лід-синглом альбому.

До збірки увійшло 5 треків: «Лину», «Думки дітей», «Цінувати життя», «Ноги Збила» та  «По воді». Кожна пісня в той чи іншій мірі є про співачку, про емоції, які вона пережила, або про емоції людей, які дуже чітко відчула… KOLA в піснях відобразила думки й емоції, які будуть близькі багатьом слухачам, адже в альбомі і про важливість жити сьогоднішнім днем, і про пошук кохання, і про переживання наймолодших українців, а також про вічне, щире, справжнє почуття.

«Всі думки, емоції в піснях пережиті мною тою чи іншою мірою, тому кожна історія переплітається з подіями в особистому, це мій музичний щоденник, який я веду по життю», – так KOLA описала новий альбом.

Сніпети пісень вже були опубліковані KOLA в її акаунті інстаграм та отримали безліч позитивних відгуків, а також прохань випустити повні версії композицій. Прослухати альбом можна на всіх цифрових майданчиках. Також він звучатиме на сольних концертах KOLA 1 та 2 червня у Києві.