Головна TV

Ми викликали поліцію на поліцію: Олексій Суровцев розповів нові деталі про притулок на Київщині, де жорстоко поводилися із тваринами

В гості до студії “Сніданку з 1+1” завітав актор та зоозахисник Олексій Суровцев. Нещодавно він у себе в соцмережах розповів про притулок для тварин на Київщині, у якому не допомагали, а знущались над тваринами. Мешканці притулку голодні, хворі, деякі гинули від жахливих умов утримання. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження, а заоозахисники розпочали евакуацію тварин. Яка ситуація зараз з притулком, актор розповів у студії “Сніданку з 1+1”.

Як зазначив Олексій Суровцев, вдалось відкрити не одне кримінальне провадження.

“Ми добилися відкриття кримінальної справи і навіть не однієї, а по багатьом фігурантам. Багато не можу сказати, бо йде слідство. Чесно кажучи – це такий величезний пласт проблем, що ми навіть не очікували. Це потрібно на корені знищити, і зараз будемо цим займатись. Необхідно активно працювати на законодавчому та державному рівні. Не можна, щоб кожна людина, не маючи знань, грошей, відкривала притулок. Так не може бути. Відкриття притулку – це величезна відповідальність”, – сказав актор та зоозахисник.

Як розповів Олексій, не можна просто взяти тварину і принести її до притулку. У випадку з іншими тваринами такий підхід може призвести до непередбачуваних наслідків, зокрема, зараження всіх мешканців, якщо тварина хвора. Щоб запобігти цьому, актор хоче створити спеціальну команду, яка визначатиме та контролюватиме умови утримання тварин у притулках. А також зазначає, важливо, щоб це контролювалось законом і був прописаний певний алгоритм дій. За словами Олексія, викликати поліцію та відкрити кримінальну справу вдалось навіть не з першої спроби.

“Ми викликали поліцію на поліцію, тому що вони не хотіли взагалі приймати справу, бо це тварини. Поки у нас немає алгоритму дій, поки у нас зоозахисники не співпрацюють з владою на певному рівні, то це нічого не дасть”, – розповів актор та зоозахисник.

До студії “Сніданку з 1+1” Олексій прийшов не один, а з котом на імʼя Лимон. Рудий пухнастик, знаходився на лікуванні у притулку Суровцева, але тепер шукає люблячу родину. Щоб забрати Лимона додому – телефонуйте за номером 093-511-51-11.