Головна TV

Ми вже більше ніж просто хлопець і дівчина: Антоніна Хижняк – про стосунки з колегою

Роман Антоніни Хижняк та Олександра Боднара розпочався несподівано. Пара зрозуміла, що має почуття одне до одного під час зйомок в одному проекті. І вже три роки вони щасливі в стосунках. Ще й син Тоні від колишнього шлюбу радо прийняв коханого мами. Антоніна поділилася подробицями стосунків у програмі «Неймовірна правда про зірок»:

– Сашко першим почав проявляти свої почуття. А я вже згодом, коли було багато знаків уваги, турботи (усміхається). І так воно все складалося, по піщинці. Я вже обпіклася в минулих стосунках, тому не поспішала в нові. Мені здавалося, що має минути кілька років, аби я охолонула, попрацювала трошки над собою. Але не так сталося, як гадалося (усміхається). Він справді хороший, гідний чоловік.

Тоня пригадала ситуацію, яка стала каталізатором до початку стосунків:

– Під час зйомок я зламала ногу. І Сашко був увесь час поряд. Допомагав в усьому, носив мене на руках у прямому сенсі. В нас навіть є відео. Ми тоді продовжували знімати серіал, а оскільки я не могла ходити, то він просто носив мене від однієї точки на іншу.

Влітку 2021 року пара познайомилася, а вже наприкінці осені Олександр переїхав до коханої. Однак Тоня зазначила, що поки що не мріє про весілля:

– Взагалі під час війни важко мріяти, планувати. Тому я вважаю, що такі гучні святкування не на часі. Та що далі, то більше розумію: Саша – дуже рідна для мене людина. Ми вже більше ніж просто хлопець і дівчина. Це спорідненість душ, стосунки, в яких ви розчиняєтесь.

Акторка розповіла, що 6-річний син Максим добре прийняв її коханого:

– Що старшим стає Максим, то Саші цікавіше з ним гратися й розмовляти. Звісно, налагодити контакт із дитиною – це робота. Макс такий, що зараз може бути все окей, через п’ять хвилин вже щось не так, а через десять знову все добре. Тож слід розуміти ці особливості його характеру й набратися терпіння. Коли Максим дуже скучив за ним, бо вони довго не бачилися, він називає його Сашулька. Це дуже мило (усміхається).