Головна АЗОВ 22

Михайло Діанов передав 3 мільйони гривень дітям героїв

Асоціація родин захисників «Азовсталі» у своєму телеграм-каналі повідомила, що Михайло Діанов передав на потреби дітей полеглих на «Азовсталі» азовців 3 мільйони гривень, які були зібрані на його лікування.

“Захисник «Азовсталі» Михайло Діанов на псевдо «Мішаня» переказав кошти, які були зібрані на його реабілітацію, на потреби дітей загиблих героїв «Азовсталі». Переказ у розмірі 3 мільйонів гривень Михайло переказав у благодійний фонд нашої Асоціації – «Фонд підтримки родин захисників «Азовсталі».

Про це військовослужбовець написав на особистій сторінці у Facebook: «Перші 3 млн гривень я перевів Асоціації родин захисників «Азовсталі». Організацією керують в тому числі самі азовстальці, і вони знають яким сім’ям зараз найбільше потрібна допомога. Коли я був в полоні, ми рахували кожен день, як день, який наближає нас до волі… я особисто знав, що мене вдома чекає донька… Але є й ті діти, які вже не побачать своїх батьків. Це найстрашніше. Ці гроші підуть дітям загиблих героїв полку «Азов».

Асоціація родин захисників «Азовсталі» дякує Михайлу Діанову за довіру. Наразі ми плануємо розширення діяльності нашого Фонду, про що буде повідомлено незабаром. В рамках цих трансформацій, дані 3 мільйони будуть розподілені між вищевказаними родинами, які втратили героїв під час оборони «Азовсталі»”.

@AzovstalFamilies