Головна TV

На каналі 2+2 – прем’єра документального проєкту «Інтернаціональний фронт»

05 грудня о 16:50 на телеканалі 2+2 відбудеться прем’єра документального проєкту про військовослужбовців ЗСУ різних національностей, які пліч-о-пліч з українцями воюють проти російської агресії.

Від початку повномасштабної війни тисячі іноземних воїнів приїхали до України, щоб дати відсіч російським загарбникам. Наразі у лавах ЗСУ служать добровольці з 55 країн світу. Щодня вони виходять на надскладні спецзавдання, звільняють від росіян окуповані території і рятують життя українських військових на передовій.

Автори проєкту «Інтернаціональний фронт» підготували сім ексклюзивних інтерв’ю з воїнами ЗСУ, більшість з яких родом із країн, які свого часу потерпали від агресії російської федерації. Тепер їхня мета – вибороти свободу України та захистити світ від держави-терористки.

Один із героїв програми – Масі Найєм, військовослужбовець ЗСУ, відомий адвокат, громадський діяч і засновник юридичної компанії. Він народився в Афганістані, воював на сході України до повномасштабного вторгнення, а після 24-го лютого повернувся у військо. У червні 2022 року під час виконання бойового завдання Масі отримав важке поранення.

«Я допускаю, що будуть наступні поранення. Але та плата, яку вже сплатив я і мої побратими, забороняє мені сумніватися, що ми на правильній стороні», – говорить Масі Найєм в інтерв’ю.

Героями проєкту «Інтернаціональний фронт» також стали: колишній «чорний берет» морської піхоти Казахстану Жасулан Дуйсембін, бойовий медик із Грузії Кеті Лешкашелі та госпітальєр з Естонії Герман Барінов, який маючи поранення, рятував своїх побратимів, і не припиняє робити це щодня.

Крім того, глядачі почують, що саме мотивує ірландця Келлі воювати на українській землі, відверті враження представника військової династії і громадянина США Ділана, на якого вдома чекають троє доньок і дружина, та Іллі Богданова, який народився в росії, проте з 2014 року відстоює демократичні цінності на боці України.

Як починалась історія іноземних воїнів у лавах ЗСУ, чому вони вирішили залишити рідні домівки заради України, як вони долають психологічні травми та відновлюються після поранень, та що допомагає їм воювати другий рік поспіль й не здаватись – дізнавайтеся в «Інтернаціональному фронті».

Зйомки проєкту відбувалися у Києві та області, а також на найближчих до лінії фронту локаціях.

Виробництво проєкту «Інтернаціональний фронт» здійснив продакшн «Банк Ідей» за підтримки Українського культурного фонду. Режисер – Олександр Кирієнко.

Дивіться прем’єру документального проєкту «Інтернаціональний фронт» у вівторок, 05 грудня, о 16:50 на телеканалі 2+2.