Головна TV

На каналі 2+2 стартує новий сезон «Загубленого світу»

З 14 серпня на каналі 2+2 виходитимуть прем’єрні випуски інформаційно-пізнавального проєкту «Загублений світ» про українців, які навіть під час війни вражають світ своїми винаходами, культурою, досягненнями, незламністю та неймовірною сміливістю.

Новий сезон «Загубленого світу» присвячений українцям, які вже сьогодні переписують підручники з військової справи й дивують світ своїми інноваціями. Українські військові, волонтери, рятувальники, медики, журналісти, енергетики об’єдналися в скрутні часи, щоб протистояти ворогові. І ця єдність стала справжньою зброєю у боротьбі проти агресора. Як українські селяни голіруч беруть в полон озброєних окупантів, хто із зірок проміняв сцену на фронт, як талановиті майстри будують спецтранспорт для наших захисників, якою ціною кореспонденти показують світові правду про війну в Україні. Надихаючі, часом шокуючі історії спротиву українців на фронті та в тилу – вже скоро в «Загубленому світі».

«Поки ми чекаємо на можливість розказати неймовірні історії наших героїв на передовій, у нас є можливість розповісти про героїв в тилу. Часто вигнаних із будинків, поранених, із знищеним майном, але тих, хто кожен день долучається до боротьби у своєму домі чи на робочому місці. Ці люди також демонструють чудеса хоробрості, самовідданості і наближають нашу перемогу, стаючи символами відваги і незламності для усіх континентів, усього світу. Тож, про неймовірних героїв тилу, які ведуть свою боротьбу із ворогом – наш наступний сезон», – коментує Максим Сухенко, продюсер і ведучий проєкту.

Глядачі 2+2 також побачать незмінного ведучого «Загубленого світу» Геннадія Попенка, який у червні минулого року вступив до лав ЗСУ. Та попри службу Попенко не припиняє волонтерити й зніматися у нових випусках проєкту.

«Я вдячний командуванню, яке з розумінням ставиться до моєї професійної та волонтерської діяльності. Сьогодні як ніколи важливо знімати такі проєкти, як «Загублений світ», адже в кожному епізоді – не тільки фіксація злочинів москальської орди проти нашого народу, але й дивовижні вчинки та подвиги українців, які виборюють своє майбутнє. Про ці історії слід говорити, ці знання необхідно передавати дітям, онукам, щоб вони теж не забували Бучу та Ірпінь».

Як кібервійська тримають цифрову безпеку України, хто рятує українські серця, завдяки чому ми зламали стереотипи європейців щодо емігрантів, та на що здатні ті, хто понад усе цінує гідність і свободу, – дізнавайтеся в прем’єрних випусках «Загубленого світу».

Про українців і силу їхнього характеру як фактор Перемоги – у новому сезоні інформаційно-пізнавального проєкту «Загублений світ» з 14 серпня о 17:00 на каналі 2+2.