Головна TV

На каналі «Дім» відбудеться прем’єра «Блокпост шоу»

У суботу, 20 травня, о 20:00 на каналі «Дім» запланована прем’єра пізнавального проєкту власного виробництва «Блокпост шоу». У новій програмі зіркові учасники продемонструють, наскільки добре вони знають українські історію, мову, культуру, мистецтво, закони і традиції. Ведучим інтелектуальної вікторини став шоумен і актор Володимир Шумко. 

Сьогодні в нашій країні підвищений інтерес до рідної мови, історії, культури. Новий проєкт каналу “Дім” допоможе глядачам в ігровій формі перевірити та зміцнити свої знання про Україну, а також зрозуміти, чи склали б вони іспит, подібний до того, який держава запроваджує для отримання українського громадянства іноземцями, і чи впораються з випробуванням наші знаменитості.

«Бачу свою задачу в тому, щоб наші глядачі розширили свої знання про Україну. Я мріяв стати ведучим вікторини, навіть думав про те, щоб зробити свою на YouTube, і тут мене запросили на проби на канал «Дім». Я успішно їх пройшов і дуже радію бути ведучим цього проєкту! Обожнюю вікторини, запитання, ігри і впевнений, що за вайбом ми збіглись!» – коментує Володимир Шумко.

У кожному випуску «Блокпост шоу» беруть участь двоє знаменитостей. Перед умовним блокпостом на в’їзді до української столиці їхні авто зупиняє Володимир Шумко. Щоб проїхати далі, учасники мають відповісти на три раунди запитань і набрати якомога більше балів. Перший раунд про мову, другий – про історію, третій – «лежачий поліцейський», у ньому зірки обирають запитання для суперника, вони можуть бути дуже різними – про українські закони, традиції, музику, мистецтво, театр, літературу тощо. Якщо ж три обов’язкові раунди вікторини не виявляють переможця, на учасників чекає суперфінал.

Героями батлів стануть улюбленці мільйонів: зірки шоу-бізнесу, кіно, спортсмени, блогери, тіктокери, кулінари. Серед учасників одного з перших випусків «Блокпост шоу»  народний артист України Павло Зібров.

“Такі програми розраджують у складний час, а ще – допомагають вивчити історію України, дізнатися про цікавих особистостей в ігровій формі. Моїм опонентом став молодий співак – ми на власному досвіді покажемо, хто краще розуміється на питаннях історії: старше чи молодше покоління. Мені це цікаво, а отже цікаво буде і нашим глядачам подивитися, як ми відповідаємо на інтелектуальні запитання”, – поділився Павло Зібров на знімальному майданчику “Блокпост шоу”.

У студії “Блокпост шоу” буде не просте спілкування. На глядачів чекають легкі дуелі із жартами та дружніми кпинами. А таємний мудрий експерт допоможе глибше розібратися в усіх питаннях.

Дивіться премєру «Блокпост шоу» 20 травня о 20:00 на каналі «Дім», а також на сайті та на YouTube-майданчику «Дім».