Головна TV

На каналі «Дом» – прем’єра проєкту «Без зброї»

У суботу,  12 листопада, о 17:45 на телеканалі «Дом» відбудеться прем’єра соціального реаліті власного виробництва «Без зброї». Ведучим нового проєкту став Максим Тарапата.

«Без зброї – це проєкт про тих, хто з початком повномасштабної війни не взяв до рук зброю, але зміг так перелаштувати своє життя, бізнес, захоплення, щоб бути максимально корисними країні. Учасники нового проєкту каналу «Дом» допомагають воїнам на фронті, переселенцям, мешканцям деокупованих територій, людям, які постраждали від російської агресії, чиї будинки зруйновані, хто перебуває під обстрілами, щоб кожен українець відчував взаємну підтримку. Кожен випуск «Без зброї» буде присвячений одному героєві.

«Слоган проєкту – без зброї, але не беззбройні, бо ми хочемо підкреслити внесок у нашу боротьбу тих людей, які сьогодні не на передові. При цьому ми не розповідаємо історію нашого учасника, а ніби проживаємо з ним його будні: показуємо, як людина працює, з ким спілкується, які кроки робить, щоб допомагати іншим. Така нестудійна реаліті-форма дозволяє максимально занурити глядачів у процес, мотивувати їх, показати, що кожен може робити щось своє для того, щоб країна жила, працювала, мала сили долати нові загрози на фронті і в тилу», – говорить генеральна директорка державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України», до складу якого входить телеканал «Дом» Юлія Островська.

Ведучий «Без зброї», український підприємець, блогер, волонтер Максим Тарапата з початком повномасштабної війни також перебудував і свою роботу, і своє життя. Сьогодні його волонтерська діяльність зосереджена, в першу чергу, на допомозі українцям на деокупованих територіях.

«Цей проєкт про людей, які продовжують щодня допомагати, розуміючи відповідальність за свою країну, своє місто, свій дім, своїх людей. Особисто для мене цей проєкт ще й про трансформацію нашого суспільства. Важливо розуміти, що кожен з нас має можливість докладати зусилля, від яких залежить наша спільна перемога. Дуже часто люди можуть недооцінювати свій внесок, не розуміти, що саме вони можуть зробити, але насправді участь кожного важлива. У нас дуже різні герої, які займаються дуже різними справами. Наприклад, виробництво енергетичних батончиків для ЗСУ, я не думав ніколи, як це може допомагати на фронті. А це реально потрібно. І цей проєкт, він якраз показує, що різні ідеї – великі чи маленькі, коли вони реалізовані, вони акумулюються в нашу спільну перемогу. Це дуже мотивуюча історія», – розповідає ведучий каналу «Дом» Максим Тарапата.

Учасником прем’єрного випуску нового проєкту телеканалу «Дом» буде український гуморист, чемпіон “Ліги сміху”, а тепер і волонтер Слава Кедр. Нещодавно він менше, ніж за добу зібрав 350 тисяч на вантажний дрон для військових, які захищають Харківщину, а щоб мотивувати людей донатити, разом з друзями зняв ролик, який швидко став вірусним.

До війни Слава жив у Харкові. Зараз його квартира розбомблена, і він переїхав до Дніпра, де розпочав волонтерську діяльність. Разом з однодумцями він збирає кошти на потреби військових, а також постійного відправляє гуманітарну допомогу мешканцям рідного міста.

«Харків – моє найулюбленіше місто на світі. Це місто, яке максимально дає проростати зернятку творчості, якщо воно в тебе є. І коли мерзенна війна забирає в тебе це місто і я можу зробити щось, щоб зупинити цих орків, я це роблю… Всі, хто не в ЗСУ, мають працювати на перемогу. Напевно в кожного є щось, чим він може допомагати. В мене є відчуття, що, якщо всі допомагатимуть одне одному, то це буде велике коло добра. І Україна переможе, тому що добро завжди перемагає», – говорить Слава Кедр.

У прем’єрному випуску «Без зброї» Слава Кедр та Максим Тарапата відвезуть до Харкова черговий гуманітарний вантаж. Та спочатку хлопці відвідають місцевий секонд-хенд і придбають собі незвичні костюми для промо-ролика, за допомогою якого збиратимуть кошти на допомогу харків’янам.

Дивіться проєкт «Без зброї» з Максимом Тарапатою на каналі «Дом» щосуботи о 17:45, а також на сайті та на YouTube-майданчику каналу «Дом».