Головна TV

НА КАНАЛІ «ДОМ» – ПРЕМ’ЄРА ПРОЄКТУ «ДОЧЕКАЮСЬ» З ЛІЛЕЮ РЕБРИК

У четвер,  6 жовтня, о 21:00 на телеканалі «Дом» відбудеться прем’єра проєкту власного виробництва «Дочекаюсь», в якому зустрічаються рідні люди, яких розлучила війна. Ведучою нового проєкту стала Лілія Ребрик.

Історії героїв «Дочекаюсь» зрозумілі сьогодні кожному з нас, адже побачити рідну людину хоч на кілька годин – це заповітна мрія для мільйонів українців, які через війну вимушено розлучились з коханими, батьками, дітьми, чоловіками, дружинами, друзями.

«Ми дуже хотіли зробити такий проєкт про наше сьогодення і про долі людей в ньому, який би давав глядачам надію, світлі, позитивні емоції, всупереч усьому жаху, що ми переживаємо. Зустріч з рідною людиною – це завжди тепла історія, особливо зараз, коли більшість наших героїв думали, що, можливо, не побачаться вже ніколи. У «Дочекаюсь» ми показуємо, що навіть під час війни є моменти для щастя та радості. Водночас, через спогади героїв, через безліч деталей мирного часу, даємо відчути, як війна розірвала звичне «полотно» щасливого життя мільйонів людей, і як це, дійсно, важко та несправедливо. Ми свідомо не драматизуємо наші історії, бо реальність і без нас робить це надзвичайно жорстко. Іноді вона навіть вносить зміни в зйомки. Приміром, ми досі не можемо завершити одну історію, бо її героїня дістала поранення і зараз у шпиталі, але все буде добре», говорить генеральна директорка державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України», до складу якого входить телеканал «Дом» Юлія Островська.

Героєм чи героїнею «Дочекаюсь» може стати кожен, у кого є мрія побачити рідну людину, з якою розлучились після 24 лютого. Команда проєкту, разом з ведучою Лілею Ребрик та героєм випуску, готують сюрприз для його рідної людини, яка навіть не підозрює, що відбудеться довгоочікувана зустріч.

«Разом з героями я проживаю кожну зустріч, занурююсь у неї з головою, намагаюсь зробити цей день для них щасливим, бодай на мить. Я в цьому проєкті багато плачу, але це сльози очищення, сльози щастя. Це така насолода – бачити радість людей, коли вони зустрічаються після довгої і страшної розлуки. І я помічаю, як наші герої починають вірити, що життя налагодиться, починають щось планувати, повертатися до якихось буденних речей, яких зараз так не вистачає. Війна відібрала в нас звичні речі, плани, майбутнє. Повертаючись додому, обіймаючи рідних, ми це в собі відроджуємо, відновлюємо і знову хочемо втілити в життя. Тож, для мене «Дочекаюсь» – це проєкт про життя попри всі труднощі, розлуку, втрати, попри всі жахи, які ми бачили. Війна дуже чітко показала нам, що варто цінувати, що для нас найголовніше, і навчила жити тут і зараз. Так багато речей ми відкладали на потім: сказати «Кохаю!», дивлячись в очі одне одному, одружитися, народити дитину, просто обійнятися. А сьогодні вже немає куди відкладати, і люди повертаються, щоб зробити щось важливе», – говорить ведуча каналу «Дом» Лілія Ребрик.

Лілія Ребрик зізналась, що «полюбила новий проєкт каналу «Дом» з першої літери», адже сама назва «Дочекаюсь» ніби говорить, що все буде добре. Ми дочекаємось зустрічі з домівкою, з дітьми, коханими, батьками, та головне – дочекаємось нашої Перемоги. Ведуча розповіла, що  кожна історія «Дочекаюсь» дарує їй велике натхнення і показує, як війна загострила важливість звичних речей.

Саундтреком «Дочекаюсь» стала однойменна композиція української співачки KOLA, в якій рефреном звучить думка, що попри всі випробування, всі перешкоди, увесь наш біль, ми обов’язково дочекаємось зустрічі з найріднішими.

У прем’єрному випуску нового проєкту телеканалу «Дом» глядачі познайомляться з історією родини з Лозової Харківської області. Героїня випуску, 34-річна Ірина, з 1 березня не була вдома. Перші дні війни вона з дітьми та батьками ховалась від обстрілів у погребі, де ще її прабабуся ховала свої дітей під час Другої світової. Та коли росіяни підійшли надто близько, вирішила евакуюватися. З двома дітьми – донькою 15 років і сином 6 років, Ірина виїхала до Чехії. Жінка дуже прив’язана до своїх батьків, з якими ніколи надовго не  розлучалась. Цього року вони мали святкувати 40-річчя подружнього життя, але війна зруйнувала ці плани. Найбільшим бажанням Ірини було обійняти батьків і привітати з «рубіновим весіллям». Як Ірина подолала 2000 км додому, як вперше з лютого увійшла до своєї квартири, які підказки-спогади приготувала для батьків і чи змогли вони їх розгадати, глядачі каналу «Дом» зможуть дізнатися 6 жовтня о 21:00.

Дивіться проєкт «Дочекаюсь» з Лілею Ребрик на каналі “Дом” щочетверга о 21:00, а також на сайті та на YouTube-майданчику каналу “Дом.