Головна TV

На кухню «Пекельні борошна з Євгеном Клопотенком» завітає Тарас Цимбалюк

На СТБ продовжують виходити прем’єрні випуски кулінарного проєкту «Пекельні борошна з Євгеном Клопотенком». Цього тижня на кухню завітає український актор  театру та кіно, зірка серіалів СТБ Тарас Цимбалюк.  Разом з Євгеном вони готуватимуть дві неймовірно смачні українські страви!

Євген Клопотенко допоможе українізувати улюблені страви своїх гостей, а також надасть нове життя продуктам наших предків!  Так, Тарас Цимбалюк принесе на кухню проєкту тарт. Актор зізнається, що обожнює посмакувати солоденьким! Євген Клопотенко запропонує взяти схожі інгредієнти та приготувати українську страву – Ліниві вареники з вишнею та копченою грушею.

«Насправді, французи не дуже відрізнялися від українців. Якщо ми беремо 18-19 ст., то кухня розвивалася, як і наша. Тоді ми використовували багато смальцю, а вони — вершкового масла. Вони поєднували масло з борошном і виходили такі тарти і печиво. А ми — поєднували смалець з борошном, зазвичай житнім, і у нас виходила схожа випічка», — розкаже шеф-кухар. 

Крім приготування страв, Євген поговорить з гостем про кар’єру, його першу головну роль та умови зйомок. Хто готує сніданки Цимбалюку? Як актор познайомився зі своєю коханою? Та як, на думку Тараса, розвиватиметься український кінематограф після війни?

Дивіться нові випуски «Пекельні борошна з Євгеном Клопотенком» щосуботи, о 10:10 на СТБ!