Головна Культура

На Netflix зʼявиться шоу, створене за мотивами серіалу “Гра в кальмара” з призом $4,56 мільйона

На стримінговій платформі Netflix зʼявиться шоу, створене за мотивами південнокорейського серіалу “Гра в кальмара” — “Гра в кальмара: Виклик”. Тизер можна подивитись на офіційному YouTube-каналі Netflix.
Ця реальна версія “Гри в кальмара”. У шоу братиме участь 456 учасників, які змагатимуться за грошовий приз $4,56 мільйона — найбільший грошовий приз в історії реаліті-шоу.

Прем’єра проєкту відбудеться 22 листопада. Шоу матиме 10 епізодів, у яких учасники випробують себе в різноманітних змаганнях, деякі з них знайомі глядачам серіалу.

Також Netflix повідомляє, що зйомки проводили у Великій Британії.

У синопсисі йдеться: “Коли вони змагатимуться в серії ігор, натхненних оригінальним шоу — плюс несподівані нові доповнення — їхні стратегії, альянси та характер піддаватимуться випробуванням, поки вони будуть ліквідовувати конкурентів”.

Що відомо про “Гру в кальмара”

“Гра в кальмара” — південнокорейський вебсеріал у жанрі виживання, пригодницького бойовика, трилера і драми. Режисер та сценарист серіалу Гван Донхьок працював над ним понад 10 років з перервами.

Серіал складається з дев’яти епізодів. Він розповідає про групу людей, яким потрібні гроші. Вони приймають дивне запрошення взяти участь у корейських дитячих іграх. На переможця чекає великий приз, але програш обертається смертю людини.

У жовтні 2021 року “Гра в кальмара” стрімко збільшила кількість передплатників Netflix. Загальна кількість людей, які мають підписку на стримінговий сервіс, тоді перевищила 214 мільйонів.

“Знадобилося 12 років, щоб втілити в життя перший сезон «Гри в кальмара» минулого року. Але знадобилося 12 днів, щоб «Гра в кальмара» стала найпопулярнішим серіалом Netflix за всю історію. Як сценарист, режисер і продюсер «Гри в кальмара» вельми вдячний фанатам у всьому світі. Дякую, що дивитеся та любите наше шоу”, — говорив пізніше режисер.

У квітні 2022 року Гван Донхьок розповів, що у продовженні оповідатиметься історія Сонґ Гіхуна — головного героя першого сезону, переможця смертельної гри та власника головного призу в 45,6 мільярда вон (майже $39 млн), який “буде дещо робити для світу”. Також режисер сказав, що слід очікувати появи головного лиходія серіалу – Розпорядника, особа якого розкрилася у фінальній серії першого сезону (цього героя зіграв актор Лі Бенхон).

Режисер висловив сподівання, що якщо “все складеться вдало”, він зможе показати глядачам другий сезон вже до кінця 2024 року.

Поліна Горлач, Суспільне Культура