Головна TV

На телеканалі ТЕТ стартує новий сезон «Бункера» від Студії «Квартал 95»

З 3 лютого, щоп’ятниці о 23:00, на телеканалі ТЕТ дивіться нові випуски сатирично-патріотичної комедії «Бункер» виробництва Студії «Квартал 95». В новому сезоні глядачів чекає нова порція сатири та якісного гумору – для підняття настрою та підтримки бойового духу. 

«У новому сезоні “Бункера” ми продовжимо висміювати ворога, розповідати глядачам про те, що відбувається на росії, і показувати нікчемність і недолугість рашистів. У нових випусках торкнемося тем псевдореферендуму, підриву “Північного потоку”, іранських дронів та участі у війні російських зеків. Головні персонажі залишаться ті самі, тільки до них ще долучиться пригожин – більш огидного персонажа ми ще не робили: актор Валерій Юрченко, який його грає, буквально ненавидить себе в цьому образі. Крім того, так склалися обставини, що тепер роль шойгу виконує інший актор – Юрій Крапов», – говорить режисер проєкту Сергій Гнатюк.

У нових серіях сатирично-патріотичної комедії телеглядачі також дізнаються, чи стануть реальністю передноворічні кошмарні сни рашистів, які вони бачили в останніх серіях «Бункера» 2022-го року, та чи збудеться мрія дружини окупанта вані про новеньку «Ладу». А ще – хто придумав ставити ППО на дахи будівель в москві, хто буде відмивати «брудну бомбу», що насправді означає поняття «дєсатанізація» і що таке «тлумачний словник образ» від мєдвєдєва?

«Перший сезон «Бункера» дуже сподобався глядачам – це видно і по відгуках, і по кількості переглядів в Інтернеті. Я впевнений, що другий буде ще цікавішим! В першому сезоні ми розповідали про все, що відбувалося на росії з самого початку повномасштабної війни. А в нових серіях ми будемо висміювати тільки актуальні події в рашці – те, що там відбувається просто зараз. Будемо бити ворогів гумором. Куди не дістає наша зброя, точно дістануть наші жарти», – розповідає актор Студії «Квартал 95» Юрій Великий, який у проєкті грає путіна, окупанта ваню та гіркіна.

Нагадуємо, «Бункер» заснований на реальних подіях, що відбуваються в найогиднішій країні земної кулі – на росії. Кожна серія розповідає про злочини фашистів сьогодення. Влада росії ставить амбітне завдання захопити Україну, хоча не може впоратися навіть із власною дурістю. путін і лукашенко, шойгу та конашенков, соловйов і симонян… Чи такі вони страшні, як їх малюють? Правда ще ніколи не була такою… смішною. Унікальна нагода ще до міжнародного трибуналу дізнатися, як все було насправді на росії. Усі персонажі серіалу – реальні. Їхні дії – злочинні та необдумані.

У головних ролях: Юрій Великий, Олександр Пікалов, Євген Кошовий, Анастасія Оруджова, Ірина Сопонару, Аліна Блажкевич, Юрій Крапов, Валерій Юрченко, Владислав Нікітюк, В’ячеслав Василюк.

Закадровий голос: Юрій Ткач та Євген Кошовий.

Дивіться прем’єру нового сезону сатирично-патріотичної комедії «Бункер» з 3 лютого щопʼятниці о 23:00 на телеканалі ТЕТ.