Головна TV

На все про все пішло 15 хвилин: Леся Нікітюк і Юрій Ткач переспівали саундтрек «Розсміши коміка по-новому»

«Розсміши смішногоооо!» – правда ж ви заспівали? Цей саундтрек неможливо не впізнати й нереально забути. Джингл до розважального проекту «Розсміши коміка» протягом багатьох років кличе до телеекранів тисячі чи то навіть мільйони глядачів. У новому сезоні проекту його, звісно, не змінили. Але звучить він по-новому! Саундтрек переспівали коміки Леся Нікітюк і Юрій Ткач.

– Саундтрек багато років тому написав Коля Серга. А українською мовою у 2019 році переклав я з колегою Олександром Івановим, – коментує шеф-редактор шоу Михайло Мартинюк. – Вперше оновлений варіант пролунав у «Розсміши коміка. Діти» голосами дітей. Текст тоді особливо не міняли, намагалися перекласти якомога ближче до оригіналу. Та й цього разу не адаптовували. Замінили лише одну фразу. Хто який рядок співав? Це коміки розподілили самі. Почала Леся, оскільки Ткач як джентльмен пропустив дівчину вперед. А далі всі рядки по черзі.

Джингл до «Розсміши коміка по-новому» записали просто в перший знімальний день!

– Не буду обманювати глядачів і казати, що ми приїхали за два тижні до початку зйомок у студію, аби записати славнозвісний трек. І що біля нас вибудували цілий оркестр із диригентом теж не буду, – з усмішкою розповідає Леся Нікітюк. – Ми просто прийшли в перший знімальний день трішки раніше й записали саундтрек за лаштунками в мікрофони. А вже за годину його ввімкнули нам під час виходу в студію.

До речі, Юрі та Лесі вдалося встановити справжній рекорд запису джинглу до шоу.

– Напевно, на все про все пішло десь 15 хвилин. Я вважаю, що нам вдалося все зробити круто з першого разу. Та все ж про всяк випадок було зроблено кілька дублів, – ділиться Юрій Ткач. – Взагалі я цей джингл виконую не вперше. До того був у парі з Женею Кошовим. Тепер мені дали красивого партнера, не схожого на мене (сміється). Приємно здивувався, що Леся круто співає! Вийшло дуже професійно. Словом, вона зробила максимум, а я трішечки підспівав і додав свою маленьку родзинку.