Головна TV

Надгризла кожну цукерку та з’їла горіхи: ZLATA OGNEVICH пригадала різдвяний курйоз із дитинства

Саме на Різдво у думках кожної людини спливає багато ситуацій з дитинства. В Новорічні свята так хочеться вірити в дива й ностальгувати. Цікавими історіями з дитинства з Новим каналом поділилася співачка ZLATA OGNEVICH:

– Листів з побажаннями я не писала. Але завжди напередодні Різдва шукала подарунки, які батьки готували для нас із сестрою. Практично завжди мені вдавалося їх знайти. Але я цього не видавала. Робила вигляд, що дуже здивована та щаслива отримати саме цей сюрприз. Проявляла акторські здібності вже з дитинства. В нас була традиція наряджати ялинку з татом, поки мама готує щось смачненьке на кухні. Ми разом обирали дерево, приносили додому, діставали мої улюблені іграшки та прикрашали. Якось сталась незвична історія. Тато ввімкнув по телевізору бойовик. І на моменті епічної сцени, де все вибухало й летіло, до нас у кімнату залетіла величезна петарда і розірвалася. Спочатку взагалі не зрозуміли, що це сталося насправді. Аж поки все не затягнуло димом, і ми не відчули запах. Тоді вже було не до веселощів.

Це не єдина форс-мажорна ситуація, яку артистка пригадує з дитинства. Щоправда, петарда – це випадковість. А от центральною фігурою наступної історії стала сама ж маленька Злата.

– Якось татові на Новий рік подарували величезну коробку цукерок. Саме такі ласощі на той час були рідкісними в наших краях. Я знайшла ці цукерки на верхній полиці в шафі, надгризла кожну і з`їла горіхи, які були всередині. А потім закрила й заховала назад у шафу. І ось на свято до нас прийшли гості, мама дістала цю коробку, аби пригостити всіх до чаю. А там ситуація, наче погуляли миші. Мама одразу зрозуміла, що це зробила я, і мені тоді добряче влетіло. Після цього я засвоїла урок, що сім`я – це єдине ціле. І не можна так підводити рідних у святкові дні. Взагалі, скажу, що дуже люблю, коли на Різдво збирається вся родина. Саме такі великі свята дарують родинні традиції та можливість зустрітися, поспілкуватися та зігрітися теплом сердець з близькими. Це потрібно цінувати й намагатися втілювати щороку.