Головна Культура

НАТАЛІЯ БУЧИНСЬКА: ЧЕКАЮ ВДОМА

Народна артистка України Наталія Бучинська вперше розповіла, як проводжала найріднішого на війну та показала свою родину. 

“Згадую 24 число зранку, зовсім не схоже це як в фільмах показують, як проводжають на війну. Мій чоловік в пятій ранку мене розбудив, зразу зібрався і пішов на службу, – розповіла артистка під час інтерв’ю Youtube-каналу “Зірки, попліткуємо”,-  він взяв форму, зброю і сказав, ти залишаєшся за старшу. Це було пару секунд. Я навіть не встигла щось сказати. Тут без слів обіймаєш поглядом і одне-два слова сказати, що все буде добре ми вистоїм і переможемо”.

Наталія з донькою залишились під Києвом на 10 днів, а далі поїхали на Закарпаття. “Мій чоловік умовляв, щоб ми поїхали, але ми віришили з донькою залишитись, бо в мене є велика віра в наших захисників. Ми їздили за кордон, але на пару днів з благодійною ціллю. Місія України знищити це зло і розвалити цю недодержаву. Сьогодні надскладний час, але ми знаємо і віримо, Україна переможе!”

З вірою в серці співачка записали нову пісню. “Це пісня про мене і про кожного, я присвятила її своєму чоловікові, своїй родині, кожному захисникові та захисниці. В кліпі я вперше показала свою родину”.

КЛІП: https://www.youtube.com/watch?v=JVqb89xCAxU

ІНТЕРВ’Ю: https://www.youtube.com/watch?v=G6PIXyvacz0&t=1495s